Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #32544 üzenetére

    "Látom, hogy kicsit átmozgattad az érrendszeredet és a vérnyomásodat"

    Mondhatni :K

    "Közben felfrissítetted a szókincsedet is"

    Bocs, ha kicsit elragadtattam magam, csak az elborult elmeállapotomat próbáltam érzékeltetni :B

    "Igénybe vetted az ED "all in one" szolgáltatását"

    Már csak egy "minden pajzsot egy lövéssel eltüntető csoda parittya" hiányzott a készletéből :(((

    "csak a végeredmény számít, ami hozta a papírformát ;) Te győztél."

    De csak amúgy igazi IPSZ módra. :U

    pcnet - "Csak Te fogod ki mindig a csalókat, vagy a combat rész ekkora egy bughamaz?"

    Nemigen szoktam ilyen jelenséggel találkozni. Visszatöltögetőkkel, meg chaffelőkkel igen, de azok nem jelentenek gondot, hiába tölt vissza, kap annyi fülest, hogy az bőven elég legyen neki. De amit ez művelt, az tényleg durva volt.

    "megfogadom, hogy soha nem fogok harcolni menni"

    Ha a mérnökösdit elintézted, nyugodtan mehetsz, ez a mostani történet a kivétel(ha nem az lenne, nem is írtam volna meg)

    nubreed - "Mindez most PVE vagy PVP?"

    A röhej az, hogy figyelmetlenségből pont akkor az open volt ugyan betöltve, de ezek biztos npc-k voltak. Igaz, hogy bekattant elmém nem engedte, hogy különbséget tegyek az üres vagy tele a háromszögek között, de az a két Gunship olyan gagyi volt, hogy olyat player nem csinál, márpedig npc csak npc-vel van wingben

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák