Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz sensor060 #32461 üzenetére

    Nekem ez a probléma már bőven a frissítés előtt is megvolt. Szerintem valamiféle szerver gond lesz. Rendszeres volt, hogy már lehámoztam a shield-et a kuncsaftról, egy pici ugrálás, és azonnal megint volt pajzsa(nem visszatöltéssel), és még egy ideig hiába lőttem, semmi hatása nem volt. Majd még egy-két fura cikázás, és akkor már minden rendben lett(erről is tettem fel videót még májusban). Ezt a jelenséget azóta tapasztalom, mióta a multi crew működik(nekem két account-om van, és a laptoppal az egyiket beültetem a másik hajójába azért a plusz pöttyért). Mindkét monitort látom, és rendszeresen tapasztalom, hogy az asztali gépen már rég a RES-ben bóklászok, amikor a laptopon az "utas" még akár 10-30 mp-ig az sc-ből próbál kilépkedni, pedig ugyanazt a net kapcsolatot használja. Ha beért normálba, akkor megint megvan a szinkron, de ki-be lépkedésnél folyamatos a durva késés. Dokkolásnál pl az asztali géppel már bőven bent vagyok a terminálban, amikor a laptop még javában az sc-t próbálja lerázni magáról, majd a következő pillanatban minden átmenet nélkül már ő is békésen kortyolgatja a kávéját a terminál büféjében.
    Röviden(mert röviden is tudok ám fogalmazni, csak nem szeretek ;)) a gond mindig az érkezésnél - távozásnál jelentkezik, tehát egyértelműen net vagy szerver gondról van szó.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák