Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Secundus #30656 üzenetére

    Jó meglátások, én ebből a szempontból még nem is gondolkoztam rajta.
    Én úgy tudom, hogy az FSD az reverse-engineered alien technológia és nem az amit te mondasz, de lehet én tudom rosszul.
    Szerintem 3300 -ban az emberiség már réges rég meg fogja haladni a mai rakéta technológiát és remélhetőleg olyan technológiánk lesz az űrhajók meghajtására, ami ma még nem létezik. Ezért nem is érdemes összehasonítani a kettőt. Ráadásul ez egy játék, megengedettek a fizikai törvények nem 100%-osan pontos alkalmazása :) a fantáziának is szerepet kell adni. Ha minden tökéletes lenne fizikailag ebben a játékban, a kutya sem játszana vele. :)
    Aki olvasta Dan Simmons Hyperion - Endymion sorozatát, annak ismerősen cseng a Poulsen kezelés. :) Igen, lehet, hogy a kiborgizáció 3300 -ban már elavult is lesz és teljesen biológai alapú enhancereket fogunk használni, de lesznek olyan dolgok szerintem továbbra is, amik csak implantokkal oldhatók meg. Deus Ex, Ghost in The Shell és az Elite nekem simán megfér egy univerzumban. :)

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák