Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Pro Cambarus #29831 üzenetére

    "a Vulture szerintem nem rosszabb CZ-ben, mint a FDL."
    -
    Hát ezzel én azért vitatkoznék
    -
    "Természetesen tankolni sokkal jobb az FDL, és a tűzereje is nagyobb"
    -
    És ezzel a mondatoddal meg is fogalmaztad a Vulture-val kapcsolatos egyik fő ellenérvet. Egy CZ-be nem piknikezni jár az ember, hanem skalpokat és fejpénzt gyűjteni. Márpedig ha egy Vulture-vel látsz neki meghámozni mondjuk egy deadly Corvette-t, tuti wanted leszel, mert mire végzel vele, addigra már rég békét kötöttek a felek. :) A tűzerő nem csak azért kell, hogy a kuncsaftnak ne maradjon ideje lebontani a mi pajzsunkat, hanem hogy nekünk maradjon időnk lebontani a többi kuncsaft pajzsát. Az idő/skalp tekintetében a tűzerő perdöntő.
    -
    " Vulture-ral nagyobb balesetek híján addig lehet maradni a CZ-ben, ameddig akarsz."
    -
    Az engineers óta MC rajongó vagyok, tehát nekem sem a pajzsom fogy el, hanem a lőszerem(leszámítva, ha kifogok egy-egy gyengébb napot, mert akkor egy Farragut-ot is el tudnék bukni egy mostly harmless sidi ellen :U ). De ez az én bajom, meg persze az is, hogy a Vulture-re pakolható large MC pont a legnehezebben használható fajta.
    -
    "a Vulture a kimanőverezés lehetősége mellé megkapja az outrun, legyorsulás, otthagyás lehetőségét, de az FDL mozgási karakterisztikája miatt nem igazán kapja meg az ellenfél tüzének mobilitással való elkerülését, sokkal több "lövésváltásba" keveredik"
    -
    Az outrun-ra hivatkozol? Na erre mondják, hogy ezt benézted. Az FDL gyorsabb mint a Vulture, ergo tuningolva is gyorsabb. Ami pedig a manőverezést illeti, boost + FAOFF-al kell forgolódni. Hihetetlenül jól fordul, még egy imp Eagle sem mászhat le a látótérből(ehhez persze kell egy ötösre tuningolt charge enhanced. PD, és megfelelő pip gazdálkodás. Arról meg nem is beszélve, hogy nem 4, hanem 6 db feltuningolt SB-t lehet pakolni rá, és ez már hihetetlen masszív fedezék.
    Összegezve egy FDL egyszerűen más dimenzió, mint egy Vulture. Persze attól neked még lehet az a kedvenced, valóban sokan szeretik azt a nagyra nőtt legyet. És(most pedig gonoszkodok egy jóízűt) biztos van olyan is, aki a Dropship-ért rajong. Vagy a Clipperért(na ne, ez utóbbi azért már túlzás lenne ;) )

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák