Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz Cooper911 #29143 üzenetére

    Helló!

    Össze ne kapjatok ám itt, mert annak mi isszuk meg a levét! (mert akkor mindketten leléptek és két értelmes emberrel kevesebb a főrumon) Én például külön köszönöm Mindkettőtök segítségét, mert egyrészt így sokkal több infóm van a dologról, másrészt több mindent ki tudok próbálni.
    Nekem nagyon tetszik ez a fejkövetős dolog, de a FaceTrack enyhén szólva is késik. A giroszkópos módszer már sokkal jobbnak tűnik, de amit már írtam én azt hiszem leteszek róla, mert nem bírja az idegrendszerem. Próbálgatom próbálgatom, és előbb vagy utóbb, de előjön az a fránya fejfájás. Ráfogtam az időjárásra, meg a sok kávéra, de fura hogy mindig akkor kezd el fájni amikor próbálom ezeket a cuccokat.

    Nem megy és kész.

    Egyébként van egy olyan dolog, amire azért kiváncsi volnék hogy Elite-ben ezt meg lehet-e valósítani.
    Autószimulátoros berkekben van egy olyan dolog amit úgy hívnak hogy look-to-apex. Ez a kanyarba való "benézést" jelenti. Ugye folyamatos probléma hogy 1 monitor adta kép kevés, kellene még a jobb és bal oldal is, és ez a look-to-apex azt csinálja, hogy ahogyan tekerem a kormányt (kontrollert) úgy fordítja el a kamerát a kanyar irányába. Így sokkal jobban látni a kanyart és pontosabban lehet autózni.
    Na ezt esetleg bele lehetne-e tenni Elite-be, vagy van-e egyáltalán valami értelme... hogy látványos lenne az tuti, minthogy az is dob a szimulátor érzeten hogy előre hátra dőlünk az ülésben gyorsításkor illetve lassításkor. De ha a fel-le, jobbra-balra forduláskor még kicsit "odanézne" azt kipróbálnám.

    Ez persze csak elmélkedés ...

Új hozzászólás Aktív témák