Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grHawk

    aktív tag

    válasz brd #28129 üzenetére

    Én nem vagyok a változások ellen, sőt, csak néhányan annyira elszaladnak képzeletben, mint ha megakarnák reformálni a játékot. Pl. sokan akarnak játékosok közti kereskedelemre lehetőséget, sőt anno én is akartam. Csak valaki rávilágított egy olyan dologra, ami megrontaná a játék varázsát.

    Jelenleg a játék igazi élményének megéléséhez nem kell a legjobb, legfullosabb hajó. Aki meg mégis azt akarja az igenis be kell vállalja a grindelős nehezebb, kevésbé élvezetes utat. Ha a játékosok közt lehetne kereskedni, akkor teret adnánk a már profi szinten működő botoknak. Azért nem jár mindenki Corvettel meg Cutterrel, mert nem szenvedte végig a rank grindelést, nem gürcölt gombokért (hagyjuk most a long-range smugglingos easywayereket), nem küzdött meg az Engineerek elvárásaival, hogy végül használhatóvá is tegye a több ezer tonnás jószágát. Ez egyedi ebben a játékban. De ez csak egy a sok apróság közül, melyek egyedivé teszik ezt a játékot. De igen, abban igazat adok, hogy kellenek a logikai hibákat kitöltő feature-ök, fejlesztések QOL terén, csak csínján, hogy az eredeti célt ne döntsük a manapság szalagon érkező tucatjátékok közé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák