Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Döglött Róka #27132 üzenetére

    "Kevés játék er annyit hogy egy evnel tobbet toljam vele, ez biztos nem lesz közöttük"
    -
    Sajnálom ha így van, de akkor végezzünk egy rövid áttekintést a játékosokról(hisz tudjátok, én két dologról vagyok közismert: a szerénységemről, és a rövid kommentjeimről :DD )
    A műfajt kedvelő felhasználókat három nagyobb csoportra osztanám, de tartozzanak bármelyikbe is, túlnyomó többségük messze többet gyűri az ED-t, mint egy átlag játékot, tehát lehet mondani, a befektetésük mindenképp megtérült. :K
    A legkönnyebben lemorzsolódók csoportjába azok tartoznak, akik addig találják izgalmasnak a galaxist, amíg be nem gyűjtik a legnagyobb hajót a legtöbb cukisággal, és a Dagobert bácsit megszégyenítő bankbetéttel(Közülük kerülnek ki azok, akiknek a legdrasztikusabban csökkenti a játékidejüket a "villám exploit". Nekem ezzel semmi bajom, ha nekik így jó, hát legyen, ők tudják) :U :K
    A következő csoportot azok alkotják, akik folyamatosan játszanak ugyan, de komolyabb kihagyásokkal. Ha van valami újdonság, vagy egyszerűen csak rájuk tör az ihlet, akkor megint becsüccsennek a pilótaülésbe(na ők azok, akik durván meglepett kommenteket tudnak produkálni a fórumon, hogy mennyire mások lettek a viszonyok, és most hogyan is tovább). :F
    És végül vannak a fanatikusok, akik egyszerűen csak jól érzik magukat az ED világában, és mindig találnak okot arra, hogy fölszántsanak egy-két RES-t, kiürítsék valamelyik CZ-t, átruccanjanak a Sag A-hoz, hogy csináljanak magukról egy szelfit, vagy csak úgy kedvtelésből tegyenek egy kört a bubin belül. Egyszerűen csak mert jó létezni ebben a világban. Kétségtelenül ez utóbbi csoporthoz tartozom én is, azzal súlyosbítva, hogy már a '84-es Elite-vel is annyit játszottam annak idején, mint az összes többi programmal együttvéve. Pedig akadtak legendák a Pirates-től kezdve a Maniac Mansion-ig szép számmal(emiatt az ED kicsit a fiatalságomat is visszacsempészi, még ha csak korlátokkal is)
    Sajnos azt is be kell látni, hogy lassanként még a fanatikusok tábora is fogyatkozik. De azért létezik, és remélem, hogy a folyamatosan érkező újdonságok, no meg természetesen a fórum megtartóerejének segítségével meg is marad. És az is mindig jó érzés, amikor egy-egy régen eltűnt szaktárs újra felbukkan a fórumon. :K
    Összefoglalva az ED mindenképp "megéri a pénzét", megszolgálja a bizalmat, és ha időnként bele is botlunk ilyen-olyan bosszantó kellemetlenségekbe, összességében mindenképp remek szórakozás :)
    Na ugye, hogy megint rövid voltam! :U :B

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák