Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz pcnet #26823 üzenetére

    Folyamatosan mozgásban van a játék. Néha bedurvul, néha habkönnyűvé válik. Nagyon nehéz eltalálni a megfelő egyensúlyt, mivel minden tartalmi frissítés borítja az eddig belőtt dolgokat. De ezt te is jól tudod, ennyi játékidő után. Ne dönts indulatból! Vagy erősítsd meg a trader hajódat (erősebb pajzs+aknavetők, vagy engineerek által), vagy menj felfedezni. Végső esetben pihentesd a játékot.

  • Rakamaz

    tag

    válasz pcnet #26823 üzenetére

    Ezen én is átestem, miután egy kiadós szüneteltetés után visszajöttem a 2.1-es verzióba. Előtte az ASP-vel kondákat terelgettem, most pedig két sidewinder elől menekülnöm kellett, amire pár percre egy Federal Assault Ship pillanatok alatt szétolvasztott. Mondanom sem kell: a földön toccsant az állam. Előtte rendőrt látni sem akartam, ki is volt kapcsolva a segélykérés, most pedig pithon-al üldözök egy Vulture-t (pontosabban fordítva, de ez most mellékes :P ) és azon imádkozok, hogy jöjjenek már a rendfenntartók, már vagy fél perce harcolok! Hol a !%##&&#-ba késlekednek? Tényleg durván átszabták, de úgy érzem kezdek beletanulni. Jobban kell figyelni, hogy kibe érdemes belekötni, és a futást is számításba kell vetni. Meg nem árt gondoskodni némi védelemről: chaff-ról, aknákról, és a többi.

    Viszont a felett, hogy a küldetés rendszer még mindig selejtes (vagy bugos?) nem tudok elsiklani. Arról nem is szólva, hogy a Mission Board és a System Map még mindig kib....tt lassan tölt be.
    Tényleg! Ha valaki érezz magában némi affinitást, hogy az utóbbi kettőt a fejlesztők szemére hányja (nem szó szerint! :P) azt szerintem senki sem bánná. Valószínűleg kapna egy kis támogatást a közösségtől is, hogy noszogatja az FDEV-et. Megtenném, de az én angolom ehhez kevés. (Régebben is volt olyan bug, amivel hónapokig nem foglalkoztak, mintha nem is létezett volna, és csak azután javították miután a fórumban felfigyelt rá az egyik fejlesztő. Például a felfedezőket idegesítő dupla scan.)

    [ Szerkesztve ]

  • baphomet

    senior tag

    válasz pcnet #26823 üzenetére

    Szárítsd fel a könnyeidet, sírni nekem volna okom. :O Május óta csak én ötször leírtam ((#24329), (#24615), (#25015), (#25578), (#26418)), hogy ilyenkor aknákat kell használni. Arra a tetves Anacondára ráfér 8 belőlük. 3-4 adag elég belőlük, hogy a legtöbb támadóval még végezni is tudjál, és az egyetlen dolog, ami szükséges hozzá, az a nyílegyenesen előre való haladás képessége. Menni fog? ;) De, ha még így sem megy, akkor legyen köztük 1-2 shock mine launcher, az félrelöki annyi időre az üldöződet, hogy még egy 'condával is le tudod hagyni.

    Persze sokáig ne örüljünk, a 2.2-vel az NPC kapnak némi józan ész tuningot, és többé már nem rongyolnak vakon az aknamezőbe, így az aknákkal gyilkolászásnak vége, de mivel emiatt ugye ki fogják kerülni azokat, egérút nyerésre továbbra is alkalmasok maradnak.

Új hozzászólás Aktív témák