Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz aerosmith #25221 üzenetére

    aerosmith - "tudnál javasolni egy-két kurrens buildet Corvetthez?"
    -
    Az igazság az, hogy a Corvette-el utoljára még a bétában harcoltam komolyan, és az az olcsó haláraknak köszönhetően természetesen maxra volt fejlesztve. Ott nagyon bejött a thermal resistant prismatic pajzs, egy chaff, a többi utilityre Resistance Augmented SB, 2 db huge MC, overcharge fejlesztéssel, incendiary spec effectel, 1 C3, és két D2-es beam-el(itt nem vált be az emelt sebzésű, de rövid hatótávú verzió, inkább a másikat ajánlanám), a spec effect itt is mint az MC-nél, a kicsikre meg valami tornyot a muslicák miatt. De a bétában ötös szintre lehetett fejleszteni a lézereket, most meg csak kettesre(emiatt talán a burst-okat kéne kipróbálni, de csakis az ötös szintűt, mert a sima nagyon karcsú), és egyébként sem tudom, hogy az éles verzióban megmaradtak-e a béta paraméterei. Mindenesetre ott ez a config brutális volt úgy tűzerőben, mint shield-ben. Egyszerűen elpusztíthatatlan volt. Egyszer bementem egy HazRES-be némi arany rakománnyal. Minden kalóz azt akarta, volt, hogy egyszerre 6-7 ügyfél dörömbölt a pajzsomon, de max egy-két karikát ha el tudtak koptatni. De az élesben sokkal durvábbak lettek az npc-k, és némelyik olyan pofátlanul csal, hogy az már tényleg vérlázító. Most minden sokkal nehezebb lett. Talán egy pár nap múlva lesz megint több időm(tán hétfő vagy kedd), és addigra fel tudom tolni a Corvette-t, és ha felavattam, beszámolok róla. Mindenesetre az biztosnak látszik, hogy manapság a large és pláne a huge MC a nyerő, de a jó tuning igen nehézkes hozzájuk, vagy büdös nagy malac kell hozzá.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák