Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz duvi #25093 üzenetére

    Köszönöm, nem tettem rossz lóra a játékkal (megjegyzés: nekem tényleg egy forintomba nem került, egyik hátránya, hogy nem is tudok így vele 0-24 játszani).

    A hajót már kezdem magabiztosabban irányítani. Mióta tisztában vagyok a vertikális mozgással, már a fel- leszállás is zökkenőmentesebb, nagyjából 10-15mp elhagyni egy állomást már. Csillagtérképen még vakarom a fejem, nem is vágok bele új rendszerek felfedezésébe.
    A fejvadászós küldi viszont meglett. Mit nekem alap hajó, sikerült egy olyan conflict zone-t találnom, ahol tényleg csata volt a lilák és a szövetségiek között, úgy egy fokkal egyszerűbb volt. :C

    Meg is volt az "első" halálközeli élményem (innen levonom azt, amikor felhevült a hajóm, megtámadtam három fegyverkereskedőt és amikor az első magányos lila megölt): aktív FSD utazgatás közben, talán közel max sebességnél láttam a "hipertérben" megjelent előttem egy buborék, gondoltam, hogy nem lesz ez jó. Levágta a hajtóművet és magatehetetlenül forogtam az űrben, mint egy kotlóstyúk és megtámadott valami NPC. Két-három percig próbáltam mögé kerülni, de ez a része még nagyon idegen nekem, így sűrű imádkozások közepette, pajzs nélkül, 34%-on kacsáztam az NPC elől, várva, hogy a FSD újra aktiváljon. Hogyazanyját.

    Ennek ellenére nagyon hülye vagyok még a játékhoz, nem tudom, hogy miként vehetnék új hajót, fejlesztéstm modulokat, fegyverzeteket (a menüpontok csak meglennének, többséget már meg is találtam, csak a fejemet vakarom, hogy mi mire jó?). Majd csak bele jövök.

    A silent runningnak meg van értelme? Azt leszámítva, hogy megfőzi a pilótát.

    Az összefoglalót majd átnyálazom, mielőtt feltennék blőd kérdéseket, de én alapból a megismerés elvének hódolok, sokkal jobb, ha magamtól jövök rá bizonyos funkciókra: ha valaki ott áll mellettem és mondja, hogy ezzel mozogsz vertikálisan, utazás előtt jelöld be HUD-on a célt, kérj dokkolási engedélyt, vond be a modulokat, stb. akkor nem lenne akkora sikerélmény a repülés számomra, mint most.

    -

    @cacasz02: meg kell adni a módját minden kezdésnek, megköveteli az űrmagyar virtus! :B

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák