Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #25080 üzenetére

    "A G4, G5 receptekhez (1-2 kivételtől eltekintve) csak olyan commodity (rakteret foglaló árucikk) szükséges, ami megvásárolható. Nem feltétlenül szükséges ezeket mission rewardként gyűjtögetni és rakteret áldozni rá"
    -
    Természetesen a küldetéseknél szigorúan csak a material és data cuccokra kell rámenni, commodity tételeket csakis célzottan, közvetlen upgrade előtt.
    -
    "Egy mindenes hajó helyett megoldás lehet az is, hogy letáborozunk egy fix rendszerben több hajóval, és mindig a küldetésnek legjobban megfelelőt használjuk."
    -
    Jobb módszer a multira épített Python, mert a célállomáson is akadnak finom falatok, amit az esetleg arra alkalmatlan hajóval nem tudsz felmarkolni. Gyak sosem kellett ki-be lépkednem, mert ahová csak mennem kellett, mindig találtam újabb nekem való küldetést, viszont ugyanazon a helyen nehezebb folyamatosan kifogni a mazsolákat(de lehet hogy tévedek, ezt csak az én tapasztalataim alapján mondom, mert először én is ezzel a módszerrel próbálkoztam, )
    -
    "A moddolt cuccokat át lehet pakolni másik hajóra is, macerás ugyan, de, ha van pl. 8 SB-d, akkor gyakorlatilag kész vagy vele, bármelyik hajódon használhatod"
    -
    Elhiszem hogy működik, de eddig sosem mertem kipróbálni. Már tényleg nagyon kéne egy tároló. Mindenesetre pár nap alatt már harmincvalahány imperial shielding, és ötvenegy-két refined focus crystals-om jött össze, úgyhogy fog az menni. Most viszont bányászkodom, mert Selene néninek 500 db kitermelt ásványt kell felmutatnom, plusz 10 db painite-t, és eddigi pályafutásom alatt össz nyomorult 5 db platinát vakartam elő a sziklákból, azt is valamelyik mérnök kedvéért. De ha ez meglesz(másfél nap alatt 247 db-nál tartok, és ebből 6 db a painite), akkor megvannak a cuccaim, hogy azonnal felmenjek nála a fél négyes szintre, hogy bemutasson Didi néninek(a hölgy neve alapján igen sokat várok a találkozástól :B ), és akkor végre szabad az út az 5-ös Resistance Augmented SB-khez(a fejlesztéshez is megvannak már a cuccok)
    Utána jöhet Dweller szaki, aki miatt csempésznem kell, vagy valami black market akciót felmutatnom, amit még szintén nem csináltam(remélem beéri annyival, hogy a Bunda rendszerben(anarchy) lévő outpostra beviszek néhány tonna összekalózkodott canistert a helyben található feketepiac mély megelégedésére, ott van black market is - ezen így semmi rizikó). És ha megvan nála a beugró, akkor azonnal meglesz az 5-ös MC is(bár attól függ, hanyadszorra jön össze a megfelelő konstelláció). Ja, ő egyúttal be is mutat a SG mesterének. Szóval azért lehet itt haladni
    Bocs mindenkitől, már megint elszószátyárkodtam magam egy kissé. Hiába, ha valakinek parkinson kórja van, ne tartsa a kezeit a klaviatúra fölé, mert ez lesz az eredmény. :U
    Mégegyszer bocsi. :U
    Meg még egyszer. :U

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák