Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Azumi? #23848 üzenetére

    Abban a kommentben valóban a SB-ek fejlesztéséről írtam, de a dilemmám nem a levált pajzs, hanem az erősen meggyengült pajzs visszatöltésének módjáról szólt. Egy Fed bugris ugyan nehezen tanul, és könnyen felejt, :K de azért a 2014 vége óta eltelt idő alatt még én is magamra szedtem ezt-azt, többek közt az elvesztett shield - SB kikapcs módszert is.(pedig erre kevesebb időm volt, mert a SB csak később lépett pályára, asszem az 1.2-ben(nem biztos)
    Mindenesetre azért köszönöm a jó szándékú tanácsodat, hisz nem tudhattad, mióta vagyok tehetséges(telen) kezdő. :U
    -
    -
    baphomet - "Az Edshipyard-nak már van a 2.1-hoz igazított verziója, lehet tervezgetni a jövő hajóit"
    -
    Fogadok, hogy még ott sem szerepel az én "grillező FSD-m", mert levédettem. Ha netán mégis ott van, akkor már perelem is be őket. :K
    -
    -
    rtitusz - "Viszlát Robigo..."
    -
    Szegény kiégett, állástalan csempészbácsik...
    Sebaj, egy Fed bugris ott segít, ahol tud :D
    -

    -
    És akkor a krampácsolást még meg sem említettem :DD
    -
    -
    brd - "Azt érzem igazságtalannak, hogy aki mostanában veszi meg a játékot, nem talál majd ennyire, szinte pofátlanul egyszerű bevételi lehetőséget."
    -
    A megjelenés óta folyamatosan vannak egyenetlenségek. Anno a megjelenéskor sokkal nehezebb volt pénzt keresni, mint azóta bármikor is(talán tényleg a "Seeking Luxuries" volt a kivétel), ráadásul a hajókínálat is sokkal szűkebb volt, az árak közt hatalmas hézagokkal. Ott egy-egy jobb modulért is meg kellett küzdeni, nemhogy egy Pythonért, de pont ez volt benne a jó, ez rengeteg élvezetes plusz játékórát hozott. A legnagyobb kicseszés a játékosokkal, ha közepes képességekkel mindent hetek alatt össze lehet gereblyézni.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák