Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    válasz duvi #21995 üzenetére

    Szerintem teljesen jó. Bár elbírna akár 3 Beamet is némi energiamenedzsment után, az még mindig pirít rendesen. :K

    Oh, a legfontosabb:
    Welcome back! ;) :C

    [ Szerkesztve ]

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #21995 üzenetére

    "Hosszas kihagyás után végre visszatérhettem és szomorúan tapasztaltam, hogy régi jó cannonos Pythonom sokat vesztett hatékonyságából"
    -
    Mégis mekkora volt az a "hosszas" kihagyás? Szegény drága jó Pythont már több mint egy féléve visszanyesték azok az aljas Braben féle nerfhuszárok, és a cannon hatásfokának drasztikus csökkenésével meg már kora ősszel telesírtam a netet :O (bár ez utóbbiban egyesek szerint tévedek, mert ahhoz nem nyúltak - meglehet, de én így érzem).
    És ami számomra még az ágyúkkal kapcsolatbannagyon látványosan érződött(Assault ship-en használok cannont), hogy a G-s verzió találati aránya konvergál a 0-hoz. A jó hír, hogy mivel ilyesmit úgy is csak a nagyobb hajók ellen használ az ember, viszonylag könnyű ráérezni a fixre. Messze nem olyan hatásos, mint anno, de oda nincs jobb(a rail gun-ról nem tudom mi az igazság, mert azt képtelen voltam értelmesen kezelni) Azokra a hajókra, ahol nem két közepes állapotú lapos elemből szigszalagozták össze a PP-t, és felfér, mindenképp a plazmát javasolnám. Mivel kicsit lassabb mint a cannon, még kisebb az optimális távolság, és valamivel nehezebb a kezelés, de nem vészesen, viszont érezhetően nagyobbat üt.
    És mivel neked Pythonod van, az energia nem lehet gond, szerintem ez a hajó egy esetleges paksi üzemzavar esetén egymaga ki tudná segíteni a komplett közép-európai hálózatot. Én így elsőre valami ilyesmire gondoltam, de hangsúlyozom, nem próbáltam, már az idejét sem tudom, mikor arcoskodtam drága imádott Pythonommal utoljára. Az üres helyek ízlés szerint fűszerezhetőek, a fix lézerek esetleg G-re cserélhetőek. Viszont az, hogy kinek a MC, kinek a plazma, ebben nem lehet tanácsot adni.Ez már egyéni stílus kérdése, ezt neked kell tudni - közelharc plazma, messziről MC.
    És mivel nem bírok magammal, egy rövid, a korai 70-es éveket idéző reklámszlogen: Élvezni akarja a vadászatot? Önnek egy Assault shipre van szüksége! :K :K :K
    Helyszín a zsúfolt Nagykörút, Alfonzó egy taxiban bámul kifelé hátsó ülésről, majd egyszer csak felcsillan a szeme és felkiált: Hé, egy Assault ship shop! Stop!
    Na jó, ezt most gyorsan befejezem, mert érzem, hogy nagyon meg fognak verni... :U

    -
    Ja, az Assault ship nálam így néz ki

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák