Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    válasz spank0309 #20712 üzenetére

    Érdemes elmenni valamelyik nebulába. A központi csillagtól mindenképp el kell távolodnod kicsit, mert a fénye miatt mindent feketének fogsz látni. Kicsit távolabb tök szép szines lesz a háttér a nebula színének megfelelően.
    Én úgy csináltam, hogy a cooldown alatt nyomtam egy discovery scant, és amig töltődik az FSD a következő ugráshoz addig kinyitottam a rendszer térképét. Ha volt érdekesség akkor kiléptem és gyorsan leállítottam a visszaszámlálást. Ezzel perceket lehet spórolni ami egy hosszú úton aranyat ér.
    Egyébként bármit érdemes megnézni amit úgy gondolsz, ne siess, élvezd a játékot. Ha van érdekesnek tűnő bolygó akkor menj közel, csinálj pár jó képet, ha lehet szálj le csapass egy kicsit az SRV-vel. :-) Engem kikapcsolt ez a "nem történik semmi" játékmenet egy fárasztó nap után.

    grHawk: a 2B- mainenance unitba több töltet fér így érdemes azt vinni. És vigyél legalább egy heat sink-et mert tuti szükséged lesz rá. Túlmelegedésnél sérül a hull is amit csak a dokkban tudsz javítani.

    [ Szerkesztve ]

  • duvi

    nagyúr

    válasz spank0309 #20712 üzenetére

    A biztosítási pénzre figyeljél! Annyit mindenképpen tartalékolj, mielőtt útnak indulsz. Látványra a közeli csillagködöket szokták ajánlani, első felfedezőutakra. Ezzel ki is próbálhatod magad, hogy bírod a monotonitást. Ha úgy érzed, hogy menni fog, akkor irány a Sag A :DDD Mindig figyelj a tankolható csillagokra, nehogy kifogyjon a tank! Útvonaltervezésnél érdemes megnézegetni az előtted álló rendszereket, nehogy kettős csillag közé ugorjál, mert abból könnyen halál lehet. Részletes scanneléshez fontos tisztában lenni a különböző égitestek értékével (érték/ráfordított idő aránya).

Új hozzászólás Aktív témák