Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz brd #20455 üzenetére

    Magyar nyelvű ED oktatóvideók:

    Utólag is megnézhetők Flynth videói :K . ITT a YT csatornája.

    Szerk:
    Az összefoglaló frissítésig legyenek egy hozzászólásban:
    ITT találjátok Cooper911 videócsatornáját.

    [ Szerkesztve ]

  • Sylc

    senior tag

    válasz brd #20455 üzenetére

    Bocsi nem teszem OFF-ba, de elegge az lesz.

    Ket fele streaming platform van, ezek nagyjabol azonos elmenyt nyujtanak.

    Youtube Gaming:
    elonye:
    - korlatlan tarhely
    - 4k video 60FPS -el is tolthet fol, mert nincs limitalva a bitrate

    hatranya:
    - a jatekosok nem ezt hasznaljak
    - nincsenek botok
    - gyenge az overlay management (szinte egy hangout az egesz)

    Twitch
    elonye:
    - aki ide jon, jatekot akar nezni, nem csak eltevedt youtubon
    - botok
    - statisztikak
    - interaktivabb mint YTG
    - adomany rendszer

    hatranya:
    - 3500as bitrate limit
    - ingyenes modban csak ket hetig tarolja a videokat
    - nehez followereket szerezni az elejen

    Ami a jo, a ket rendszer kiegesziti egymast, Twitchen screamelsz, majd az egeszet at exportalod Youtube-ra, tarhely megoldva.

    A jatekok rogzitesere OBS nevu opensource progit hasznalom, a csatornamon fent van a srac neve, akitol a Twitch leirasom grafikai reszet kaptam ingyen, photoshop kell hozza.

    Gepem a szokasos, 2x Xeon 2.8Ghz, 32GB ram, EVGA GTX670 4GB FTW+, W10 Pro.

    Ami a streamhez kell, az processzor cache, sokat dolgozik a hatterben, mivel nalam szerver procik vannak 2x 12MB cache van (ugye ket proci) ezert CPU terhelesem minimalis, ellenben Elite eszik 1.8-2GB GPU ramot, mikor jatszom, stream alatt ez 99%-ra ugrik (itt a 4GB keves neki).

    A stream nalam 720p@30FPS, youtubon siman ment az 1080p@60FPS, de ott nem volt olyan szeles a kozonseg ezert valtottam.

    Ami kell meg, ha Twitchen streamelnel, az egy jo mikrofon (nekem HS40 Corsair fules van, a statikus alapzaj megorjit, de nincs jack bemenetem, igy egyenlore marad).

    Egy bolygora leszallas eseten van 45-55 FPS-em, Stream alatt ez tobbnyire lemegy 30-35-re (overwolf sarokban irja, streameken latod bal felul), volt olyan videom ahol a proci / vga / ram terhelest is monitoroztam, igazabol nem nagyon erzem meg a sztreamet, de ehhez en a hardveres kodeket hasznalom, ami minden gtx 6xx kartyaban megtalalhato, nemi kepminoseg romlas aran.

    Ezen felul nalam fut meg OverWolf (bongeszot mutogatni), CLR Browser (overlayhez), Voice Attack, EDMarketTracker, Joy2Key Elite alatt, nem ment a memoria kihasznaltsagom 8GB fole.

    Ami akokr ha streamelnel, nem csak rogzitenel, ajanlott az egy masodik monitor / tablet / laptop, nyomonkovetni a streamet. Mivel volt olyan videom, ahol nem vettem fel a jatek hangjat, minden stremem elso 3-5 perce azzal megy, hogy megnezem minden jo-e, hang / kep / jatek stb.

    Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Új hozzászólás Aktív témák