Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • undercover

    senior tag

    válasz Sylc #18055 üzenetére

    Akkor gondolkozzunk miért is lenne jó vagy nem a Horizons:

    Ez csupán a saját véleményem.

    Akkor mi is lesz?

    Ezeket az infókat innen-onnan szedtem össze:

    - Légkör nélküli bolygókon való leszállás, felszíni harcok, loot és crafting rendszer,
    Az első fele az tetszik, a loot és crafting csak akkor érdekes ha drága cuccokat lehet találni néha vagy jobbakat lehet készíteni mint az alap cuccok, de maga a craftingot mindenki megkapja csak a bolygókon könnyeben találsz hozzá alapanyagot majd.

    - Bolygókon való tevékenységekről fog szólni (telepek ostroma, lezuhant hajók lootolása, stb)
    Ez is elég izgalmasan hangzik szóval jöhet.

    - Aki megveszi a Horizont az megkapja a jövő évi összes fejlesztést. (ezekről még nincs konkrét infó),
    Ez a pont elég gázos, miért nem lehetne rá legalább utálni? Star Citizen esetében legalább mindig elmondják mire számíthatsz.

    - Fontos a horizonhoz 64 bites win kell. (bár ez nagyon kevés embert érint), viszont nőni fog a gépigény ami gyengébb géppel rendelkezőknek mint én nem jó hír :D
    Ehhez kapcsolódóan nem lesz semmilyen lehetőség ugye,hogy kipróbáljam anélkül,hogy megvenném a Horizonst? Mert nincs egy atomgépem sajnos. Állomásokon 30fps körül van, RES-ben 30fps körül, kint az űrben már egész jó 60 vagy több, de gondolom itt megint sok objektum lesz szóval nem biztató.

    - Kapsz ajándékba egy Cobra Mk4-et.
    Ez jópofa dolog, de igazából annyira nem számít. Én azt hittem, hogy a játékos konkrétan meg is kapja nem csak lehetőség lesz megvenni.

    - Lesz lehetősegünk AI (számítógépes intelligencia) által vezérelt Wing társat / űrhajónk irányításában segédkező legénységet felbérelni. (Ezt valamikor később)
    Ezt viszont várom elég jó dolog lenne :D

    - Thargoid hol vagytok cimbik?
    Jó lenne ha végre idegen fajokat is behoznának mivel azt ígérték több lesz. Tudom van az a legenda, hogy meg kell találni bizonyos dolgot és akkor majd előjönnek. De én monumentális csatákat akarnék :D Szóval elvileg valamikor jönnek a Horizonsban ha jól tudom?

    Szóval ez most mindössze 40eu-ért. (Nem tudom miért fontot mondtok sokan mikor dollárban vagy euroban is lehet fizetni ami szerintem olcsóbb). Számomra a hátráló tényező a gépigény esetleg illetve képes lesz-e a játék fenntartani az érdeklődést vagy megunom az egészet? Bővebben ismertethetnék mi várható a Horizonsban, ha hivatalosan meglenne erősítve,hogy jönnek az új fajok lesz lesz valami nagy esemény best buy lenne. Ahogy Sylc mondta az egész csak egy váz, bedob a játék egy univerzumba és azt csinálsz amit akarsz nem fogja a kezedet ami egyfelől jó dolog másrészről viszont nem igazán lehetne az egésznek valami története vagy cselekmény ami folyamatosan halad. És, ha már beraktál az Allience oldalt illene azt is megcsinálni, saját rangok, saját hajók. Erről van infó mikor lesz valami?

    Nos összességében ennyi lenne remélem ez tud segítséget adni. Illetve remélem mások is tudnak segítséget adni az itt felmerülő kérdésekre :)

    [ Szerkesztve ]

    LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

Új hozzászólás Aktív témák