Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz pakriksz #17087 üzenetére

    Sztem nem bug, csak hajója válogatja, no meg nagyon fontos, hogy a négy pötty a shield-en legyen. Mindenesetre a kondás történet tényleg ijesztő, és csak sokadikra mertem kipróbálni, és akkor sem csak úgy szemtől szemben, de tényleg műkszik, és bizony koccolgatok is majd mindenkit. Különösen wing gyengítésre kiváló. :K
    -
    -
    undercover - "Szerintem ez egy FAS hiba lehet"
    -
    Pssszt, halkabban! Ki tudja, nem ólálkodik-e a környéken Braben nerf brigádja, ezek mindenhol ott vannak!
    Mindenesetre ha ez tényleg egy bug, és egyszer csak sunyiban javítják a dolgot, akkor csúnyán meg fogok lepődni egy boostos kocc után. :U Gyorsan letétbe is helyezek egy csinos kis gyászbeszédet az esetre, elvégre a hőstetteimről ki tudna akkorákat lódítani, mint én, nehogymááá valami együgyű birodalmi kóklerre bízzam a dolgot. :N
    -
    -
    rtitusz - "Pedig a 2x2 néha 5. "
    -
    Ödönkét az ellenőrzőjében olvasható csúnya kis bejegyzés emlékeztetheti arra, hogy ezzel az elmélettel nem számtanórán kellett volna előállni, hanem énekórán :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák