Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rtitusz

    őstag

    válasz gigafun #16222 üzenetére

    Azután döntöttem úgy, hogy kipróbálom, hogy szembe jött egy Elite Asp 6 rail gunnal, és keményen megtépázta a pajzsom. :D

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #16222 üzenetére

    "A coriolis.io szerint majdnem 3-szor annyit sebez egy medium railgun(43 MJ), mint egy medium cannon(15 MJ)."
    -
    Igen ám, csakhogy harmad annyit is lőhetsz vele, és pl egy Assault ship-re csak egy megy fel a PP kapacitás miatt, cannonból meg kettő, és így máris ez a hatékonyabb. :K
    Arról nem beszélve, hogy táblázat ide, táblázat oda, én egyáltalán nem éreztem olyan átütőnek. Napokig használtam a rail gunt, és a vége felé már kb olyan 70-80%-os találati arányt tudtam vele produkálni, de a két cannon látványosan gyorsabban majszolja meg a hull-t, a pajzs meg a két C3-as lézerrel még egy kondának sem tart sokáig. Az igaz, hogy az Asp rail gun-jai nagyon durvák, de sztem kicsit csal a program(más kérdés, hogy ha jól kapod el, akkor egyszer sem tud rád lőni) :N
    összefoglalva a rail jóval kevesebb muníció, jóval lassabb tűzgyorsaság, jóval komplikáltabb használat. Az igaz, hogy a pajzsra a cannon nem olyan hatékony, mint a rail, de a hull-t sokkal-sokkal gyorsabban üti szét, ez egyszerűen akár egy stopperrel mérhető(bár a különbség akkora, hogy még az sem kell hozzá) :K
    Márpedig a shield-et lehámozni nem kunszt(persze egy PvP-ben az SCB-ket is bekalkulálva azért más a helyzet), viszont egy-egy masszívabb hullt ledarálni, na az a problémás rész. :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák