Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    válasz rexsimus #16082 üzenetére

    Nekem is volt kalandom 3 Viperrel tegnap. Az utolsó már elszaladt inkább, de jól jött a hull erősítése amit eszközöltem amíg az első kettő elfogyott. Határozottan izgi a csempészet most, inkább viszek kevesebb holmit magammal, de fegyverzet és védelem kell legyen. A csempész Asp amivel dolgozok 80T kapacitású, mellette erős védelmi fegyverzet. Így még egy PvE Anaconda esetében sem jövök zavarba... :P

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

  • orientcx

    őstag

    válasz rexsimus #16082 üzenetére

    " de nem számoltam vele, hogy Rail Gunja van, és egy lövésből leszedte a pajzsomat"
    -
    De én nem is azon csodálkoztam elsősorban, hogy két lövésből levakarták a pajzsomat,(bár ez már önmagában is vicces), hanem hogy egy db ellenséges hajó sincs a radaron!(video) Próbáltam a semleges hajók mozgását is visszakövetni a videón, de sztem egyikőjük sem felém tart. És a két ominózus lövés után ott forgolódtam, hogy vajon melyikőjük lőhetett, de mindegyik csak úszkált ott bambán, mint az aranyhalak az akváriumban. Márpedig(normális játékmenet esetén) ha valaki beléd köt, akkor a radaron pirosra vált, és két lövés után nem fejezi be a csörtét, mondván, hogy ő a maga sajátos módján csak üdvözölni akart, és ezen okból kifolyólag veregette meg a vállamat(2x).
    Úgyhogy továbbra sem értem, mi történt :F
    -
    -
    tikshow - "Nem lehet, hogy bugos, hogy a Diamondback?"
    -
    Elvileg csak bug lehet ez az eset is, mert az a DBE láthatóan wanted, ráadásul még KWS-el is végigdaráltam, mielőtt az első kokit kiosztottam neki(tehát még az sem lehet, hogy nem azonosítottam a pofonok előtt). Arról meg nem is beszélve, hogy kitudja hányszor lőttem már bele gond nélkül, mikor a 101-edik találat után egyszer csak úgy dönt a program, hogy legyek wanted. Hacsak nincs valami külön szabály, amiről nem tudok, mittomén "DBE vadászat esetén nappal szemben max 100 lövés engedélyezett", vagy valami ilyesmi :U
    -
    -
    nubreed - "És a HRES -ek? Ott sokkal intenzívebb a dolog elvileg"
    -
    A HRES-nél még durvább a hazardous RES. De akármilyen is az az aszteroidamező, a RES-ek pénzkeresésre valók, a CZ-k meg elsősorban rank húzásra(bár ott sem társadalmi munkában billenti farba az ember a konkurenciát)
    Ez utóbbira annak idején magam is csak nehezen jöttem rá

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák