Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kozi71

    senior tag

    válasz VitoSagi #15865 üzenetére

    Én meg teljesen másként állok a solo dologhoz. Ennek a játéknak a célja éppen az, hogy mindenki megtalálja benne azt ami neki jó. Minden lehetőség adott hozzá. Szinte bármit megcsinálhatsz.
    Frakció csak korlátoz ebben a szabadságban. Megmondják mit csinálj, (a saját szabadidődben), mert különben ki leszel közösítve. Ha nem használsz TS-t akkor is. Mert ott lehet igazán mások fejére nőni.
    Ez saját tapasztalat, éveken keresztül nyomtam a másik űrös játékot ahol teljes katonai fegyelem volt.
    Ott nem volt solo játék. Tehát ha nem voltál velük, akkor ellenük voltál… Viszont ott mégis volt összetartás, mert frakciók egymás ellen harcoltak, összefogva másik frakciókkal az erősebbek ellen.
    Szövetségeket kötöttek, meg nem támadási dolgok, szóval csupa korlátozás megint csak. Amit persze a vezetők kötöttek, és mások itták meg a levét. Végül annyira átláthatatlan lett, hogy jobb volt ha saját frakciót csináltál barátokkal.
    Jöttek mentek az emberek, a kemény mag sosem volt 5-6 embernél több. Nem is értem itt miért vártok nagyobb létszámot. Semmit sem ad a frakció a játékosoknak, ezen a fejlesztőknek kellene változtatni. Ahogy powerben is vannak jutalmak, (fegyverek, páncél, bányászlézer). Az hogy elfoglalunk egy rendszert, és mindenki kilövünk, elzavarunk aki betér oda véletlenül, hááát ez nem egy nagy cél szerintem. Amit persze kaphatnak a játékosok a segítség a társaktól. Ez jó dolog!
    De erre meg itt a fórum is. Open azért sem tetszik, mert ha egyedül szeretsz játszani akkor ne jöjjön már oda két három emberke, és akadályozzon a tovább haladásban. Ha szállítani szeretek, akkor ne kényszerítsenek már harcra. Mindenhol vannak olyan gyerekek akik ezt szeretik, mármint mások játékát tönkretenni, gondolom mindenkinek van már ilyen élménye más játékokban is.
    Ebben a játékban meg ott a lehetőség a választásra, csak rajtad múlik melyik módot kedveled. Azért mert Neked nem tetszik a solo, még nem kellene azt megszüntetni.
    Én úgy érzem a fejlesztők maguk sem tudják mit kezdjenek a frakciókkal. Csak tapogatóznak, hátha bejön valami. Aztán azon a vonalon mennek tovább. Viszont az idő itt is véges, mert emberek hamar ráunnak a játékokra. Ha népszerű játékot akarnak akkor most kéne még az elején kezdeni valamit ezzel. Azért megy itt is egymás zikálása mert nem tudni mit hoz a jövő. Jön még pár hajó, aztán ott a bolygóra szállás, engem speciel az utóbbi egyáltalán nem érdekel. Ez így nagyon kevésnek tűnik mint távlati terv. Én még adok egy évet ennek a játéknak, aztán eltűnik a süllyesztőben. De addig igyekszem jól érezni magam. Ha már valakihez alkalmazkodnom kell az már nem jó dolog.

    high tech, low life

Új hozzászólás Aktív témák