Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baphomet

    senior tag

    válasz Smithy1986 #15246 üzenetére

    Először is hagyd ott az LHS 3447-et, ha az kezdő rendszered.
    Az elején csinálj saját tőkét nem igénylő - hírvivő, szállítós, csempész - küldetéseket, közben fejleszd folyamatosan a Sidewinderedet (esetleg válthatsz közben a nagyobb rakterű Haulerre). Ezzel az első pár százezer kreditet néhány óra alatt össze lehet szedni. Ezután elindulhatsz a meggazdagodás számodra rokonszenves útján, amihez Sylc parancsnoktárs írt is egy remek útmutatót.

  • nubreed

    veterán

    válasz Smithy1986 #15246 üzenetére

    Én előszőr sima transport küldiket vittem, aztán rákaptam a csempész küldikre, azok sokkal több pénzt hoznak már az elején. Én a Haulert/Addert kihagytam, egyből egy Cobrát vettem, de természetesen mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik. Visszatérve a csempész küldikre, már kialakult a gyakorlatom, már nem parázok amiatt sem, hogy esetleg szkennelnek a start portok környékén, beállítom magam pozícióba a starport bejáratával szembe, aztán az engine -nek max powert adok és utánégetővel közelítem meg a bejáratot. Ezzel a módszerrel egyszer sem botlottam bele szkennelésbe. A bejárattól nem messze leveszem nullára a sebességet és kiengedem a landig geart és lendületből szállok le a kijelölt dockba. Outpostoknál nem kell ez a nagy elővigyázatosság, elvileg nem szkennelnek, habár ha pont arra jár egy rendfenntartó hajó akkor az attól még szkennelhet de kevés rá nagyon az esély.
    Én azt tapasztaltam, ha már friendly vagy allied kapcsolatban vagy egy adott rendszerrel akkor még sokkal jobban fizető csempész küldiket lehet felvenni. Volt olyan amikor egy 5-10 perces laza fuvarra kerestem egy küldiért 230ezer creditet minden további probléma nélkül.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák