Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terrorista

    senior tag

    válasz Nosam #1407 üzenetére

    Nem kell Anaconda ahhoz, hogy kilőjenek bárkit. Sőt, a kisebb hajók szerintem alkalmasabbak small gang pvpre mint a nagy "dögök". :) Tény, hogy az első nap nem lesz akkora agresszió, de ez egy hosszú távú játék lesz... :)

    Valaki fentebb írta, hogy milyen jó lesz majd T9-ekkel befolyásolni a gazdaságot pár rendszeren belül. Összefogni, közösen kereskedni stb. Erre majd jönnek olyan válaszok, hogy milyen jó lesz ezeket a konvojokat levadászni, szállítmányokat zsákmányolni, rabolni és fosztogatni.

    Az emberi faj genetikailag a csoportok és közösségek "építésére van kódolva". Nem lehet kizárni sehogy azt, hogy bizonyos érdekek köré ne sorakozzanak fel tucatjával az emberek. És ennek ellen menni szerintem nem túl jó. Klánok (vagy hívjuk őket cégeknek, szövetségnek) szerintem kellenek egy ilyen mmoba.

    Ehhez nem fog kelleni majd semmilyen guild management, se semmi. Elég lesz egy tag-et tenni a név elé, meg felmenni egy TS-re és kész.

    Amúgy meg isten óvjon meg minket a GOONSWARM-tól! :D

    #Diopapa
    EVE-ből kiindulva nem a haszonért vadásszuk / vadásszák a playereket, hanem mert megtehetik.
    Meg a töménytelen adrenalin miatt amit a PvP-s közben a kap az ember. Jó érzés, na. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák