Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #13642 üzenetére

    Nem tűntem el, csak úgy vettem észre, hogy abban a nagy frakció alakítási hévben volt aki meglehetős érzékenységgel reagált a kommentjeimre(pl [hun] warhea mester), és egyszerűen csak szerettem volna elkerülni, hogy tovább éleződjön a helyzet, mert az ilyesmi nem tesz jót a közösségnek. De természetesen minden nap szorgalmasan olvasgattam a fórumot.
    -
    Viszont ha már megint szátyárkodom a szót, akkor elújságolom, hogy én is beruháztam az ED-nél. Sosem gondoltam volna, hogy ennyi pénzt le fognak énekelni a számlámról, no de hát farkas koma sem gondolta volna, hogy ne szórakozzon a kismalaccal, ha annak forró víz rotyog a kályháján, aztán mégis ő lett az, akinek soha többé nem volt gondja a bikini vonalára(sem). A tanulság az, hogy az ember sok olyat gondol, amit aztán az események nem igazolnak vissza. Lényeg a lényeg, befizettem egy ilyen filléres life time exp.pass-ra. Azt ugyan nem tudom, hogy anyagilag ez így kedvezőbb lesz-e, mint egyesével felcsipegetni a mazsolákat, de legalább túl vagyok rajta, és ezentúl nem kell mérlegelnem, hogy egy-egy aktuális kiegészítő megéri-e, vagy sem(úgy is az lenne a vége, hogy némi fogcsikorgatás kíséretében mindet megvenném, így legalább a zománc marad). De ha azt hiszitek, hogy a magamfajta Fed idióta egy 120 fontos kiadás után megül a popsiján, akkor nem ismeritek a Fed idióták lelkivilágát. Ennyi nem elég, muszáj rápakolni + egy vödörrel. Tudni illik én gyak minden nekem kedves játékot legalább2x-3x szoktam végigtolni(az 1984-es ős Elite-et tán 4x is). Viszont itt egy újrakezdés mindennek az elvesztésével járna, amit azért nem lenne szívem megtenni(baphomet kollégának persze könnyű, ő birodalmi, neki nincs szíve :) ). A hajóparkom + bankszámlám(kb másfél milliárd), valamint a kétféle elite rankom elvesztésén még úgy-ahogy túl tudnám tenni magam, de a birodalmi "serf" rangomat nem adom!!! :N :( :N Így hát nem marad más hátra, mint hogy befizessek plusz egy 39 fontos játék+hor pre order-re is(csak azért nem vettem még meg, mert totila szaki "10 fontos" felvetése megér egy misét)
    És most bátran hülyézzetek csak le, én is szégyenkezem magam miatt. :U Itthon nem is mertem bevallani, hogy erre ment el a pénz, inkább azt hazudtam, hogy piára, drogra, meg prostikra költöttem. :((
    -
    Ja, a Clipper polírozásáról meg csak annyit, hogy az azóta is ott hempereg, ahol annak idején megvettem(megjegyzem, arra vonatkozólag, hogy kik is gyártják ezt a pazar csodát, az is elég beszédes, hogy a terminál neve Schuster Hub - nyilván beszállítónak meg ott van még a drótostót terminál, és a teknővájó outpost) :DD :D :DD

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák