Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllafren

    senior tag

    válasz donki #22 üzenetére

    A statok csak arra valok, hogy unlockoljanak skilleket es equipmenteket. +50 ero nem ad magaban semmit.
    Az elemental fegyvereket nem blokkolja a pancel, ami alapbol 1-1 aranyban csokkenti a sebzest. Pl van egy 20-at sebzo fegyvered, ellennek van 25-os pancelja, akkor csak a kombo vegefele tudod sebezni, mivel a kombo-meterrel no a sebzesed is. Ha lesz egy 30-as fegyod, akkor 5-ot mar az elso utessel is sebzel. Energiafegyverrel, vagy hasonloval meg beutod a teljes 30-at (ha nincs elemental vedelme).

    En 8-ason alltam be Clericnek, egybol 10 lettem :) Psi amplifiert kertem, a black hole skill brutalis :) Csak nem szabad kozelre loni, mert teged is sebez :D

    Es igen, a jatek felenel a legjobb befektetes a skill es stat-italok. Vedd meg a stat-ital receptet, mivel azzal olcsobb, mint nullarol. 1 small elex ital 1 vodka, 2 natural elex, 1 elex ital 2 vodka, 4 natural elex. Ha kombinalsz 2 kicsit, ahhoz kell meg 2 natural elex. Igy ha egybol kozepeset csinalsz, megsporolsz 2 natural elexet. A kicsiket viszont ha talaltad, erdemes kombinalni. 2 statpont tobbet er, mint 200xp :)

    Veletlen talaltam egy bugot: a psi italokat 1-1-be lehet upgradelni, igy 10 minorbol 10 powerfult lehet csinalni, es semmi mas nem kell hozza :) Tuti kipatchelik hamarosan, hasznaljatok ki :D

Új hozzászólás Aktív témák