Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RomiJosy

    aktív tag

    válasz Beri #23717 üzenetére

    Én a Leitz-nél vettem az olight s30r ll lámpát.. Szerintem a Magyar garancia ér pár ezer ft-ot amivel esetleg a kínai olcsóbb lenne. Nem világít annyira egy pontba mint a c8 de határozottabb a közepe mint az s2+ nak. Szerintem nagyon el van találva az a lámpa. Az akku amit hozzá adnak 3200mA/h külön megvásárolva 5000ft. Töltő dokkoló állomás szerintem jópofa dolog pláne, hogy normál usb foglalat van rajta ahonnan a teló tölthető egyből. Nekem mindíg be van dugba az a dokkoló. A lámpa alján a mágnes a szakmámban nagy előny, erős csíptető oldalt stabilan tart. Meg éri a az árát? Nekem megérte. Van s2 is meg teszteltem egy hétig c8-at (nem tudom mire fog kelleni de azt biztos veszek egyet magamnak) szerintem az s30r nem ér 3x annyit mint egy c2 pedig kb 3x annyiba kerül de ennek ennyi az ára és ha valami baja esne, vennék megint mert piszok jó. Mód kiosztásban az 1 lumen amit folyamatos nyomásra ad és több mint egy hónapig bír külön jó pont neki. Korom sötétben ránézni a gyerekre ponjó. Ennyi. Én imádom.

Új hozzászólás Aktív témák