Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz YAS-dude #3139 üzenetére

    Természetesen mindenki veheti. Én is rengeteget költöttem már szerszámokra ,többek közt ezért is van csere akkum, egy akkuval árult géphez is, mert más célu, de ugyanolyan akkus gépemből van több is , igy az akkukat tudom váltogatni ha kell. Igaz a három került annyiba mint egy "profi" csavarbehajtó, de mégsem egyszer használatos eldobható gépekről van szó és az asztalos munkától az épitkezésig (meg ami ezzel jár) mindenhez van valami amivel dolgozni lehet, csak kb mindig felmérem mit is várok el tőle és nem veszek olyat amiben 3x annyi potencial van, ha ugysem használom ki. inkabb veszek belőle két egymastol eltérö célu gépet ami számomra megfelel, és ugy lassan szinte minden le van fedve. pl kompresszorból nem elégedtem meg az olcsóbb(mert kis teljesítményű) eszközzel, mert tudtam hogy az nem lesz elég. De ha csak a kocsi kerekét fujnam vele, akkor elég lenne a 35ezres is ( sőt egy lábpumpa is :-)
    Inverteres hegesztöből meg feleslegesnek tartottam a 125ezerért venni, mert amire nekem kell arra elég az is amit 65ezerért árulnak. (egyiket sem közért árulta)
    Szóval igy szoktam mérlegelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák