Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendőke

    tag

    válasz katt777 #9994 üzenetére

    Tényleg az lenne a legtisztább, ha az embernek nem lenne bankszámlája. Sajnos a munkahelyek jelentős részén, mint pl. az enyémen, ezt nem lehet megcsinálni, pedig én sem tartom valami nagy örömnek, hogy mások gazdagodnak meg azon, amit rám kényszerítettek.

    És a rosseb egye meg a Bethesdát, nagyon is utálom azokat a játékokat, amik csak netkapcsolattal játszhatók. Viszont így legalább nem kell majd új gépet vennem a Skyrim miatt, mert nem is fogok vele játszani. Az Oblivion, a TDU, a Mass Effect, és a Far Cry meg elfut ezen is...

    [ Szerkesztve ]

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #9994 üzenetére

    Ezzel én tisztában vagyok. A bank az egyház mellett az egyik legmocsokabb intézmény véleményem szerint. A bent tartott kápéról pedig annyit, hogy azt hiszem, az összes ott nyilvántartott bankszámlapénz 10%-át kötelesek készpénzben a bankban tartani. Ezek is hatalmas összegek lehetnek, de az arányokat tekintve bolhafing.

    Az pedig, hogy hogyan kéred a munkahelyeden a pénzt... Szerintem elég kétesélyes dolog. Ha 150 emberből (de akár csak 20-ból) te vagy az egyetlen, aki kp-ért kapálózik, akkor könnyedén el tudom képzelni, hogy a munkáltatónak megéri egyszerűen keresni egy munkatársat, aki kibékül az utalással is.

    Kicsit visszakanyarodva a játékokhoz. Én bírom a sokszor sarkított, és elég fix véleményed/nézőpontod. De az ízléseden azért tudok lesni néha :DDD Szvsz. a Massa Effect az utóbbi évek egyik játéka :K És tudom én, hogy szubjektív minden, na de ennyire? :D

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák