Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz KilgoreTrout #7259 üzenetére

    Én KotOR2-t totál simán végignyomtam, pedig azt sem tudtam elsőre, hogy micsoda (ti: szerepjáték). Addigi tapasztalataim alapján messze kerültem a stílust. Szóval abban aztán csináltam össze vissza mindent, pl. "benyaltam" mindkét Sith-nek, és a végén 2-t kellett egyszerre legyőznöm, de az is lehet, hogy ez az 1. részben volt, mert azt sikerült másodiknak megvennem.

    Normális szerepjátékban (haha, ha az Obli nem az, akkor nincs is :)) ) ott kéne lenni a sikertelenül befejezett küldetéseknél; Obliban és FO3-ban is van ilyen. Utóbbiban pl. ha az egyik küldetésben (Pitt) nem szereztem vissza a cuccomat, és már befejeztem a küldetést, az is eltűnik, és üresen marad a lehetőség (de mondjuk visszamentem érte, mert olyan egyértelmű helyen volt, hogy azért nem találtam).

    Konzol: Olyan játékplatform, amelyet kimondottan idiótáknak terveztek, ezért az erre és erről átírt játékok normális PC felhasználó számára kezel- és élvezhetetlenek. :P

    Psychonaut: Azért ini mod sem árt, máskülönben elég fura (üres) kép lesz az. De én filmeztem pl. sárkányról is.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák