Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Pitterix #6760 üzenetére

    Lángoló nyíl meg tűzvarázslat erősen javallott fa ellen. (Hogy hány ilyen faszerű csajszi van a való életben, arról most nem is regélek. :DDD )

    A VGA úgy jó, ha halk és hűvös. ATT orvosilag erősen javallt. ;) HD4870 beállítást találsz a honlaponom profilokkal, amelyeket persze feltétlenül szükséges tesztelni! Megj: a 4870-em 100/200MHz-en, 0.783V-on 30-33°C-os 30% ventivel, bár a Glaciator így kicsit hangos (már a csöndhöz képest, amit 15%-on produkál 37-39°C-os VGA-val), viszont kellemesen hűs az alaplap is (29-32°C). A letölthető profil nem egészen ugyanez, ezt azóta kísérleteztem ki, hogy már nincs netem.

    Jorus: Maguk az eszközök nem feltétlenül érnek bármit is, viszont a zárnyitás gyakorlása sosem árt (kivéve pesze 100-as skill felett :D ). A kép valami ega monitoron készült? Nálam totál pixeles az egész. De ha egyből rávágnám, akkor vsz. élelmosás hiánya a gond. Széles vásznat meg már csináltál eddig is a kedvemért, ha jól rémlik. :)

    hoffman_: Szerintem csoda is lenne a QTP3 és az NE mod SI-n, egyebekről nem is beszélve. De amúgy csak nélkülem is műxik a totyik, csak a videók nem potyognak, mint egykoron. :((( :O

    Bendőke: Tudom javasolni a nehézség-csúszkát, illetve Oscuro Overhaul modját, na, az majd betesz a nehézségnek. Bár kaméleonnal persze az is más. Én azt hanyagolom, hogy más képességek fejlődjenek, kivéve, ha szükséges. Anno pl. kaméleonnal futottam szintidőn belül a NMMP-nél (Nagy Mágikus Metrófúró Pajzs), nem tudom, anélkül meglett volna-e. Talán majd legközelebb kipróbálom, ha lesz időm az új karival befejezni a játékot.

    CriticalHit: Jorus annak idején felvásárolta az összeset. :P

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák