Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz DZs #6656 üzenetére

    Ugyan, íjászként a világ ura vagyok lassan. :) Rommá enchantolt íjjal, enchantolt nyílvesszőkkel szemben esélytelenek az ellenfelek, mivel 2-300 lábról kilövöm őket Master Sneak-kel, 3-as szorzó, érted. Asse tudják, ki lőtt rájuk. Ha mégis megskubiznak, van még vagy 2 percem, hogy telepumpáljam nyilakkal, amíg odaér hozzám, hogy megbicskázzon. Közben zuhognak rá a 110-as fire stormok, szal nem mondanám, hogy íjász karakternek nincs keresnivalója. Egy-egy régebbi karimmal blade-re gyúrtam, de elég uncsi volt, hogy be kellett cserkészni az ellent, és úgy megdöfködni, mint Rambo a vietkongot. Így meg csak belépek a terembe, life detect, 5 zizzenés, 5 nyílvessző, és fexik a vámpír/goblin/rabló brigád. Master Marksmannel röhögve átlövöm a map-ot, és akkor boom, headshot. :)

    A skillekről sokszor volt már szó, én aszondom, hogy fontosabb a szerepjáték jelleg, mint a tápolás, szal csak azért ne gyúrj vmire, hogy magas legyen, mint skill, de egyébként nem illik a karakteredhez, mert az gyilok béna. Pl. ha aprófatermetű tolvaj vagy, akkor álkulcs készlet helyett ne Daedric Warhammer-t cipelj a hátadon, mert nem passzol az imidzsedhez. :)

    Majd SR vagy Katt (ha végre bekötik hozzájuk a netet/megjön vmi alkatrésze/visszatér a játékhoz/eszébe jut a topic :D) biztos összedob neked vmi gyorstalpaló how-to-t a skillekről. :)

    Ja, kiegeket felnyomhatod alapból, persze, elférnek, nem kell mindjárt nekifognod megcsinálni őket.

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • SystemRoot

    őstag

    válasz DZs #6656 üzenetére

    Hi,

    a lötyi kutyulás csak elsőre tűnik macerásnak, de egyébként nem fárasztó egyáltalán, és arra jó hogy sok pénzt csinálj. Jorusnak abszolút igaza van a szerepjáték hangulat a legfontosabb, és ahhoz sztem jól jön ha meggazdagodsz és veszel saját házat, szép armort fegyót.(főleg kicsi szinten lehet vele virítani)

    egyébként a skill fejlesztgetésnek valójában csak annyi az értelme hogy feltápolod magad, erősebb leszel a szörnyeknél és akkor lazázhatsz. akkora szükség sztem nincs rá, játsz természetesen egyéként az előre gyártott kasztok úgy vannak megcsinálva hogy átlagos játék mellett is kvázi normálisan fejlődsz.

    üdv

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák