Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Jorus #6569 üzenetére

    :B :R

    Nekem se játszanom kellett volna ma. Főleg nem ~3 órát. De nem bírtam...
    Csináltam egy elég fincsi lvl14 to lvl15 upgrade-t. 4-4-1 lett a vége, ami manapság nem rossz, az uccsó 5 szintlépésen ilyen 3-3-1 és 3-2-1 között mentem át. De lvl 15-nél már 63-on van a Luckon, ami egész jó, bár még nem nagyon tűnt fel a lootokban :D

    Az baj, hogy ha az ObliHQ szavaival élek, akkor inkább atrrib tápos a karim, mint skill tápos. Bár a tápos jelzőt el is hagyhatjuk mindenhonnan. Most kéne ráfeküdnöm olyan Minorokra, amiket nem használok...

    Még van 4 Novice, amiket soha nem használok. Úgy szokom, hogy szintlépés előtt ezekből elmegyek trainerhez és feltolok rajtuk 5-öt... Van még 3 journey, de a többi a kettő között van...

    Ehhez képest a legszarabb Atrrib az 42 és a Speechraft, de átlagban is 55 fölött van a többi. Igazából Endurance-re hajtok mindig első körben, hogy hozza a magas Health-et, az már 68-on van, azt hiszem most már akár le is lassíthatok vele.

    Kérdés: a Magicka az az Intelligence-től függ szintlépéseknél? Mert az még csak 48 és 160 körül van. Jó persze, a Khajit nem egy észlény, az enyém az átlagnál is jóval okosabb, de akkor is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák