Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #6368 üzenetére

    TES V ről még semmi sem biztos, csak pletykák vannak. Szerintem nem úgy lesz mmo mint a wow vagy a conan, ez biztos. Sztem alapvetően single-lesz, csak lesz benne coop, meg multiplay. Legalábbis én ezt gyanítom.

    Diablo 3 meg hatalmas lesz sztem, jöhetne már.::)

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz katt777 #6368 üzenetére

    >>>>> :DD

    Igazából telepíteni egyszerre telepítettem a BC-ket, de a mod managerbe 2x kerültek bele. Van egy Full és van egy olyan hogy minden városrésznek külön. Ha mindent bepipálok akkro egyértelmű, hogy bug van mert 2x tölti be a cuccokat. Ilyen hogy a városokban dupla kapu lesz meg ilyesmi, de ha vagy csak az összeset pipálom be külön a full kivételével, vagy csak a Full-t, akkor is ott vannak azok, hogy időnként rossz helyre helyezi el a dolgokat. Az ablakok szét vannak tolva, vagy a városőrök a fal belsejébe születnek néha, vagy kiesek a semmibe néha. Az arborétum és a Market District esetében semmi hiba nincs, mert ott nincs várfal a város szélein és nem, mármint olyan értelemben a várfal, hogy nem járőröznek rajta az őrök, így nincs azzal se gond, hogy rossz helyre tölti be őket. Ha meg az ember felmegy a várfal tetejére, akkor nem a legszebb látvány tárul elé azért, mert eredetileg az nem arra volt csinálva, hogy ki lehessen nézni a semmibe és a városon belülről kifelé nézve ilyen fél textúrákat láthatsz, ha meg kiugrasz a semmibe akkor szó szerint a semmibe leszel. Az ilyenekkel van a bajom csak igazából, azért nem rakom fel csak a Market-ot meg a Arborétumot. Azok maximálisan bug mentesek. :))

    A TES V -ről tényleg nem mondható még biztosan semmi, egy ideig elég erősen az volt a helyzet, hogy MMORPG lesz, de szerintem időközben változtattak az elhatározásaikon, mert talán több ember örülne ha ne az lenne. Viszont egy Multyplayer vagy egy Cooperative mód már ősidők óta nagyon hiányzik szerintem a TES-ból. Morrowinddel rengeteget játszottam annó. Mondjuk kicsit kicsinek is tűnik nekem az Oblivion pont ezért, a Morrowind azért sokkal nagyobb területen játszódott. Pl.: Már az Imperial City is kb méretben olyan Vivec-hez képest, hogy "simizem a buksiját" :DD De azért nagyon eltalálták így is az Obliviont. Bár én már a Morrowindnél is nagyon rossznak tartottam ezt a bekorlátozott fejlődési rendszert, hogy mindenből 100 lehet a max, na meg az is elég gáz, hogy túl kevés mágikus tárgy van a játékban szerintem. De a hangulat eléggé űber így is. :)) Diablo II meg olyan standardot állított fel számomra, hogy ezek után, nem tudom a Diablo III-mal mik kell művelniük, hogy tartsák a szintet, de a Blizzard nem szokott csalódás okozni :DD

Új hozzászólás Aktív témák