Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #4689 üzenetére

    Dehogy fogok rákapni az ízére! Folyton ezt csináltam már az előző karival is, aztán éppen ezért nem tettem fő képességekhez, mert hogy úgyis felnyomom majd, csak paffra lestem, hogy 25 alatt nem tudom használni, mert erről az apróságról megfeledkeztem. De ez most már a múlté, közben bevásároltam pár megfelelő varázst is (daedrák még nincsenek). Target-es lélekcsapdát kéne még beszereznem, mert a touch-os eléggé önveszélyes.
    Chorrol pajzsa nálam lvl9 maradt anno QAL-rel is.
    Igazán ésszerű az lenne, ha minden szintnél sikerülne mindent +5-ös lehetőségre tenni, de ez úgysem jön össze, mert közben mást is csinálsz, és eléred a szint határát, utána meg már hiába van vagy 10 szintlépési lehetőséged összegyűjtve. Nekem is van még a 6 után pár, és még nem raboltam barlangokat, és alig pár városban jártam küldetéseket csinálni.
    Ja, Chorrolban nincsen elrabolva a gyíklány. :F Régen el volt. :U Vagy majd jöjjek vissza ezért? Persze a részeges faszi miatt úgyis Chdh-ba kell mennem (megint), akkor már leadom a gyilok-küldit, csak azzal még meg kell várnom a holnap reggelt, addig beszerzem Eranának (vagy Teseusnak) a könyvet, szóval azért figyelek a lehető legtöbb küldi teljesítésére is. Azt azért kétlem, hogy megint felmennék +15-20-ra, de most nem is ez a lényeg.

    Olvasd az Oblivion-könyvtárat, és írj esszét a játékról. :P

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák