Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz mert_csokis #447 üzenetére

    Hali

    a szándék jó, de kicsit túlzol. Nem érhető el akkora nagy javulás teljesítményben mint amit a végén írsz. Bár azt nem mondtad hogy alapból mennyit ment, de hogy 7600GTvel olyan fps-eid legyenek mindig az nekem erősenk tűnik. Amúgy itt van az átfogó tweak guide oblihoz: [tweakguides.com]
    Ha valaki télleg szépen be akarja állítani hogy jó teljesítményt nyerjen én akkor ezt ajánlom. Arra is alkalmas persze hogy maximalizáljuk a képélményt bizonyos mértékig.

    "bUse Joystick=0" ennek nem egyértelmű a javító hatása, egyesek szerint télleg azt csinálja amit te moindasz, de sztem nem, szal én nem emelném ki annyira.

    "bBorderRegionsEnabled=1 Ez az érték 0-ra állítása kikapcsolja a játéktér azon részeit,amelyet a motor kiszámol annak ellenére hogy nem látható" ez abszolút tévedés, nem azt csinálja. Hanem csak annyit hogy a láthatatlan gátakat eltünteti a pálya széléről, ergo enged kimenni a pályáról. Semmi köze nincs a teljesítményhez.

    amúgy én inkább a memória használat fine-tune olását ajánlanám sokkal inkább, hogy az áttöltésekkori megakadásokat csökkentsük eltüntessük. Ehez a leírás a fentebbi tweakguide-os linken.

    A modok amiket mondasz jók, de van még 100millió másik, én a http://planetelderscrolls.gamespy.com/ -ot ajánlom, tudtommal az a lehatalmasabb Oblivion Portál ami létezik.

    Nem kötekedésként, írom ezt, nehogy megsértődj, csak hogy pontos információt közöljünk:)

    Üdv: SystemRoot

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák