Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Jorus #2740 üzenetére

    Nagyobb esélyed lesz a találatra (messzebbre lőhetsz pontosan), később már mozgás közben is pontosan tudsz lőni, szóval persze.
    Így a végéhez közeledve rájöttem, hogyan lehet max fejleszteni. Fő képességeket nem szabad oktatónál tanulni, hanem gyakorolni kell (én persze tanultam egy csomót, hogy gyorsan fejlődjek 100-ra), közben a fontos mellékképességeket gyakorolni, a kevésbé gyakorolhatóakat meg megtanulni.
    Most nekiálltam Umbrában kalandozni, és folyton javítgatom, hogy felfejlődjön a kovácsolásom, mert nagyon tré, hogy mindig futkoznom kell valahova mágikus páncélt javítani, vagy hogy egyáltalán fogynak a kalapácsaim. Aztán, ha felfejlődtem, és lesz egy rakás pokolkövem, bepakolok Umbrába 100% kaméleont (bár annyit már nem kell a khajiit gyűrű mellett, meg ilyen italokat is csináltam, a varázslatról nem is beszélve), a maradékba meg mana-erősítést, vagy 100% sebzés és varázslat visszatükrözést/elnyelést, aztán kössön belém bármi. ;] Azt sem látják majd, ki ölte meg őket. Persze akkor bizonyos képességek már nem fejlődnek, de ahhoz majd veszek fel más rucit.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák