Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz SystemRoot #1460 üzenetére

    Poén volt a megjegyzés a képről! Vagyis az akart lenni. :R
    Én abból indulok ki, amit láttam. Tök ugyanazt a mentést töltöttem vissza, ugyanúgy odamentem, és 1 helyett 3 nekromanta volt. Bármitől volt, ez volt.
    Nem akarok én senkinek semmit megadni, csak több helyről szerzem be az információkat, és olykor homlokegyenest ellenkező eredményeket produkálnak. Mint írtam, drivertől, VGA-tól függően folyamatosan változnak az eredmények. De ha lesz CF-em, majd letesztelem, mennyire működőképes egy alapvetően hozzá írt chipsettel, csak úgy, magamnak. :R
    Intel CF 16X+4XPCI-E, nem? Ezen X38 változtatott, vagy X48? Kicsit hanyagoltam mostanság az Intelt.
    Linux majd akkor fog érdekelni, ha képes nyújtani azt a szolgáltatást, amit elvárok. Kipróbáltam, és egyáltalán nem tetszett, de ez egyéni ízlés kérdése. Viszont az ATI meg még mindig készít AGP-s videokarikat, amire meg az nV tesz magasról, szóval egyik kutya, másik eb. :D
    Biztonsági skill-em csak special, nem major. Tanulással az a baj, hogy folyton azt írja ki, akárhova megyek, hogy a tanár nem képs magasabb szintre képezni, miközben 50-60 körül vannak a skilljeim, pár meg még jóval azalatt, pl. alkímia, amit még nem is gyakoroltam, de csak felment 17-re. Asszem vettem 3 leckét, + a 14 szintlépés. Egyetemen ajánlottak most Leyyawinben tanulást, majd elnézek arrafelé is. Börtönblokkot is meglátogathatom, míg Imp. Cityben vagyok.
    Lehet, sokat lövöldöztem nyilakkal, de most úgyis elfogytak a wraith-ekre, és épp előtte adtam el a felesleget belőlük, mert hogy addig mindig összeszedtem a lőszert.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák