Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz szilchi #11033 üzenetére

    Igen, igen, javasolt újrakezdeni, és előtte kicsit felkészülni a végső, epikus küzdelemre. Ne leharcolt íjjal menj neki a dolognak, mert ha már a Dremorákkal meggyűlik a bajod, mi lesz, ha megjelenik Dagon? :)
    Szedj össze minden elérhető tápot, lötyit, fegyvert, páncélt, ez utóbbiakat előtte vidd el szépen a kovácshoz, és hozasd őket elsőrangú állapotba.

    gekkoka: ez nálam is így van, igaz, én csak az első csapást viszem be sneak attackból, és az ugye nem elég, max egy köpenyes kuruzsló ellen. Mert ugyan meggyaláztam már Umbra hűlt tetemét, és a kardjával harcolok, amit 125%-osra kovácsoltam, így sebez 33-at, ami messze a legmagasabb Blade sebzés a játékban, és megvan a 6-os szorzó is, de ez még mindig csak 198-as sebzés, ami lópikola 30. szint fölött. Egy Goblin Warlord alsó hangon 540-es HP-ről indul, tehát az első találat után még bőszen aprítani kell, ami nem megy Sneak-ből, így aztán a zajra körénk gyűlik a vidám kis banda, és mindegyik a belem óhajtja ontani.
    Milyen szinten vagy Sneak-ben? Eddig rejtve maradtál harc közben is? Mivel harcolsz?

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák