Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz Jorus #11036 üzenetére

    Akkor az lesz,hogy kijövök Paradise-ból és mielőtt visszaadom az amulettet előtte elmegyek javításra és készlet feltöltésre. :K Mikor először csináltam,nem gondoltam,hogy egyből egy ekkora csata jön utána. :)

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

  • gekkoka

    csendes tag

    válasz Jorus #11036 üzenetére

    hali! Akkor ez normális... Korábban sikerült egyesével levadásznom őket, lehet hogy csak szerencsém volt. A tolvajlás a lopakodás 100-on van. +30% kaméleon. Én íjjal megyek, mod, de annyit sebez mint egy ében íj. 16-17 + egy modolt nyil, ami megfelel a borostyán nyílnak. 17 Ha jól csinálom, és messziről lövök simán meglövöm lesből 5X-6X! Mire elég közel ér hogy észre vegyen, de legtöbbször nem jutnak el hozzám Mert a mesterlövészet legmagasabb szintjén vagyok sokszor elkábulnak és minden 3. lövésre elborulnak.

    Ha nagyon muszáj akkor van egy villám íjam 17-et sebez + 20 villámsebzés támadáskor + van hozzá SI-ról kiváló borostyán nyilam 17 pontot sebez + 20pontos egészségkárosítással. Ha lesből támadok vele +3X szorzó. Elég hatásos kombó, csak nagyon tud fogyni.

    Most új gondom van van egy Fathis Ules nevű tag. A tolvajok céhe küldetéseket csinálom, és ennél az ürgénél lehetne bizniszelni lopott cuccokat. Illetve ő adna új küldetést. Mutatja a zöld nyíl hogy vele kéne beszéljek, de nem áll szóba velem. Annyit mond: Döntöttél, most hagyj békén. Valamit nem neki vittem vissza. Van rá mód, hogy mégis beszéljen velem?

Új hozzászólás Aktív témák