Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendőke

    tag

    válasz SystemRoot #6666 üzenetére

    Ezek szerint csak az additem paranccsal juthatok hozzájuk. Végül is mindegy, mert mind3ból van még néhány, spóroltam velük. Az esetek 99%-ában meg elegendőek azok a bűvöletlen nyílvesszők is, amiket az előző hozzászólásomban írtam. Ja, és természetesen a fekete kövekkel bűvölt daedra íjaim is odacsapnak rendesen. (Az egyikkel legyaktam a gatekeepert, nem volt egyszerű, de sikerült, utána olvastam az oblivionhq-n, hogy erre van külön küldetés. Mondjuk, ha jól emlékszem, Immolation nyílvesszőket lőttem ki rá egy olyan íjból, ami szintén azzal egyenértékű támadást produkál, tehát kb. 120 pontos tűztámadás volt lövésenként.)

    Még egy furcsaságot tapasztaltam, valahogy eltűnt a porphyric hemophilia, nem lettem vámpír (ld: itt). Ezt nem nagyon értem, nem emlékszem, hogy olyasmit tettem volna, amitől meggyógyulhatok. Megpróbálom még egyszer elkapni, ha sikerül, akkor minden rendben van. Azt jól tudom, hogy ha már kifejlődött a karakteremen a vámpirizmus, és aztán kigyógyult belőle, akkor utána többször nem lehet elkapni?

    Azért a játék elején nem baj, hogyha tudod, hol juthatsz hozzá a nem véletlenszerűen található tárgyakhoz :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák