Aktív témák

  • BigBadPlaYeR

    senior tag

    válasz AusWolf #2553 üzenetére

    Nekem sose fagy ki a gém, csak ha valami megbontja a rendet a háttérben. Pl. vírusírtó elkezd frissíteni, aztán akkor ledobja az Obliviont kisablakba, aztán onnan már nem éled újra a drága. De az alt+tab-olást se bírja, csak akkor, ha elötte nyomok egy esc-et, akkor kiadja a menüt (save, load, miegymás) onnan alt+tab, aztán akkor semmi gond. Enélkül a procedúra nélkül 1-2 ilyen akciótól már meghal. De 1280x1024-es natív felbontásban van a játék is, szal amúgy nem gond. Én nem vettem észre, hogy 640x480-ban gyorsabban futott volna a játék, medium graffon, ahogy eredetileg belőtte magának, úgyhogy beraktam natívba, meg mindent kikapcsoltam, aztán így elbattyog 5 és 30 közötti FPS-el :D Átlagban megvan a 20 azért :) Na, de sztem ezeknek a mai játékoknak ÁLTALÁBAN már nem sokat oszt, vagy szoroz, hogy milyen felbontásban fut. Inkább a sok hülye hw zabáló fíííííícsör izzasztja a vasat.

    Szóval a mindenféle extra nélkül is szép a játék, csak normális felbontásban van. Így jobban is megy, mint 640x480-ban a hülye shaderekkel meg mindenféle marhasággal. És úgy ráadásul még ronda is volt, mert a felbontás attól még rossz volt, hogy mindenféle fííícsör volt benne.

    [Szerkesztve]

    "Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

Aktív témák