Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Korábban voltak itt viták az endgémről, a játék második feléről, hát nem mondom, hogy mostmár értem az okát, de mégis értem az okát. Nem mondhatom, mert Lyndellnél abbahagytam a gémet, szóval azon túl nem jártam, viszont ezzel együtt értem az ilyen jellegű kritikákat....

    Én sem gondoltam volna, kb mint villámcsapás úgy jött az egész, valószínű már Lyndell előtt is érett a dolog, de itt eszméltem rá valami baromi hirtelen és konkrétan egyik napról a másikra abbahagytam a játékot. A durva az, hogy késztetést sem érzek egyáltalán arra, hogy folytassam, totálisan érdektelen lett az egész. Nézem a videókat a mountaintopsról, meg az ez után következő, de korábban is már látott ellenfelekről, dungeonokról stb. és abszolút nem hiányzik... Igazából annyira önismétlődőnek látom a továbbiakat, hogy mondhatni már mindent láttam a játékból eddig is...

    Fura, mert nagy soulsos vagyok és soha nem gondoltam volna, hogy egy eldent majd nem játszok végig... én is értetlenül állok a dolog előtt, de valahogy annyira érdektelen lett az egész számomra ezekkel az újrahasznosított területekkel, ellenfelekkel, mimiccel 0 kihívással, érdektelen zagyva történettel (márha ezt annak lehet nevezni), hogy inkább elővettem a dead space 2-t most pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák