Új hozzászólás Aktív témák

  • lakisoft

    veterán

    válasz kavicssli #2216 üzenetére

    Cső! Hogy mizu van? ... meló meló meló ... meg közte család és suli. most jöna vizsgaidőszak és még semmit nem tanultam ... de ha minden jól meg 6 tantárgy helyett csak 1-ből kell vizsgáznom. No de az húzós lesz! Ph!-zni is alig van időm. Sajna még a kiscsajszit is alig látom node lesz ez egyszer másképpen is :D ... hát a kiscsajszi már kész hölgy lett azóta mióta utóljára beszéltünk. Gépfronton is lesz változás ... Laptopom jelenleg fel lett "tuningolva" 4Gb rammal már csak egy nagy (500Gb) vinyó kell bele és egy új proci -T7700 vagy T7800 ... és ő kész is lesz akkor. Csak ezek még elég drágák.
    Asztali gép jelenleg nincs mert minden testrészét eladtam. Csak a házikója van már meg. De lassan oda is költözik az új C2D config ... majd látom hogy mire fussa a büdzsé. alaplap már van - kettő is :DDD ... majd erről is írok. első nekifutásnak 2 Gb ramot tervezek bele és C2D procit hogy milyet azt ne kérdezd ... majd kitalálok valamit. VGA semmi ötletem nincs ... majd rakok bele valami hulladékot :DDD ... fogok sokat hozzászólni és kérdezgetni szakmai topikokban is végre ...röviden ennyi :D

    Helló a frissen érkezőknek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák