Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Szeretnék vásárolni egy e-book readert, de szeretném a véleményeteket kikérni, vagy egy-két tippet kérni. Már régen elhagyott az olvasási kedv, próbálkoztam mobilról, Pc-ről, MP4 lejátszóról, esetleg még kis könyvként kinyomtatni, de nem a legjobb.
    Keresgéltem ebben az olvasmányban és a neten ma is kapható gépek között, és ez a három közül akarok vásárolni:

    -Amazon Kindle 5
    -WayteQ xBook 60 w HD
    -Icarus Illumine HD

    Melyiket ajánljátok? Az utóbbi kettő azért választottam, mert van benne MP3 lejátszó is és bővíthető a memória, míg az első egy alapvető e-book olvasó (Itt kérdezném, mennyire jók ezek a beépített MP3? Vagy jobban járok külön egy minőségi MP3-mal). Mennyire jó ez utóbbi két gépezet, megbízható, vagy van már valakinek tapasztalata? Mennyivel rosszabb az üzemidejük? Ezek is e-inkesek, ugye? Esetleg alternatíva. amely ár/értékben jó, jól olvasható, nem szükséges wifi, nem szükséges MP3, de jó ha van, és jó üzemidő (ne keljen má' minden a töltőn lennie. :)) ), és elég széles skálán tud más formátumokat kezelni, esetleg átkonvertálni a megfelelőre.

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák