Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    a parom kitalalta hogy rakjak neki egy konyvet a txtr Beagle-re, es ma este pont ezzel kapcsolatban keresett valaki privatban, szoval innentol onhatalmulag kozerdekunek nyilvanitom a kerdest :D
    szoval txtr Beagle tapasztalatok igy 2014-ben:

    Elso korben letoltottem a txtr.hu-rol az appjukat a MacBookra, ami el is indult, be is tudtam lepni, viszont semmilyen modot nem talaltam arra hogy a sajat konyveimet feltoltsem. Vegul megtalaltam hogy ezt csak browserbol lehet :D ez mukodott is konnyen es gyorsan. Ezutan az appban refresh-re nyomva mar latszik az utolag feltoltott konyv.
    Aztan ranyomtam a 'connect with Beagle' gombra - es nem tortent SEMMI. A MacBook es a Beagle parositva van, de szerintem ez a funkcio siman hianyzik az appbol...
    Masodik lepeskent letoltottem az Androidos telefonra az appjukat, ismet beloginoltam, es probaltam azzal parositani - a telefonnal sikerult, de az app nem talalta.
    Nekialltam guglizni, vegul talaltam az xda-developersen egy tippet, hogy csak bizonyos szamu eszkozzel kepes 'parosodni' a kutyus, resetelni kell: bluetooth-modban bal es jobb nyilakat egyszerre nyomni amig meg nem jelenik a reset kepernyo. Ez el is tuntetett minden konyvet az olvasorol (ennyit a Zasszony receptjeirol, azokat is rakhatom fel megint :D). Viszont utana mar konnyen hozza tudtam kapcsolni a telefonhoz.
    Azota at is ert az olvasora a konyv, kb. 12 percig tartott es nem szakadt meg.
    Oszinten szolva nagyon kellemes meglepetes volt (a kezdeni hosszu szivas utan), igy azt mondom, 20 euroert ingyen volt az olvaso :R

Új hozzászólás Aktív témák