Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Schaf #71139 üzenetére

    Az elsőre gondolsz hogy tag vagy biztivel, de pályahasználat nélkül(7e./év)?

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

  • vandor01

    őstag

    válasz Schaf #71139 üzenetére

    na elolvastam..... ez egy 2016-os bejegyzes....
    azota sokminden valtozott de majd irok nekik

    A biztosítási szerződésünkben ez áll: ""Pilóta nélküli légijárművekkel és modellekkel végzett tevékenység, versenyek lebonyolítása, bemutatók, rendezvények szervezése 7 kg-ot meg nem haladó pilóta nélküli légijárművek és modellek

    Fontos, hogy közterületre ez a felelősségbiztosítás nem érvényes. Sajnos, ez a "mindenhol reptető" drónosoknak nem túl jó hír, mivel sok más biztosítással egyetemben így ez sem jó nekik

    Viszont az EN es feltetelezem sokunk koncepcioja hasonlo??
    AZAZ.... evek alatt nem csinaltuk "balhet" mert olyan helyen repultunk....
    szoval a bizti kotes lenyege hogy "legal" legyen a moka... aki dolgozik a dronnal annak ez nagyon nem jo bizti! viszont a semmire nem kivanok gepengent 20eft -ert legal lenni a "puszta kozepen" de kell egy kotvenyszam a regeleshez es papirdarab az esetleges baszogatashoz... na arra pont eleg egy ilyen a lényeg: minnééé oocccooobbban....

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák