Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    addikt

    válasz cd334 #65874 üzenetére

    még tán sok is lehet bér erősen kv függő... remélem én vázam is jön hamar, nekem sailfly költözik a vázba, remélem bőven 40g alatt marad... még trashcan canopyn agyalok azzal még van 3g mínusz lenne

    "Oh my Goa'uld!"

  • vandor01

    őstag

    válasz cd334 #65874 üzenetére

    nehez dolog ez mert nem értek a propeller muvészetéhez...

    de mas se... Emax se....

    Azt az AVAN 2coll 4 leveles propellert mint irtam a 1106/6000KV ra es kb 130-140 grammra adjak (repsuly 3S aksival).... kb 1 hét utan lekukazza mindenki mert fos.... és inkabb "erosebb" pl AVAN 2" 3levelssel vagy massal toljak....

    en a 1102/10000KV-re es 95grammra használtam kb 35sec-ig.... mert a Hulkei azaz Gemfan 2040 3 levelessel lenyegesebben jobb volt.... a Gemfan 2035 4 levelessel mar gyengebb...de az gyenge volt a 1104/6000KV-re is.... az Avan 2coll 3 levelessel is jobb volt de az tul eros es ugy ereztem hogy a motor nem tudja kiporogni magat a 10e-t.... mintha visszafogta volna a prop a mocit? a kingkong 2030-as 3 levelessel is jobb mint az Avan 2" 4 levelessel!

    most 5grammos 1104/7500KV es 105 grammos géphez.... a legjobb Avan 3 leveles! a nagyon jol huz kiporog a motor, és még nem tortem propot.... most ezt erzem a tokeletes propellernek (nekem)..... meg jo a 2030-as 3 leveles King Kong is..... meg a hulkie sem rossz! de a hulkie tul puha es gorbul ez jo mert nem torik! de 2 collon lehet merev a prop olyan kicsi az erokar hogy a merev sem torik! viszont ha puha? allandoan vissza kell hajtogatni es ido utan elveszti a balancot majd berazza a gépet! a 7500KV-nal meg talan OK? de a 10000 vagy felette idegesitoen razza a kamerat!

    a 2,5" konfig is hasonlo 5g-s 1104/7500KV motor es 115-120grammos felszállosuly.....
    ide is az Avant hasznalom de ertelemszeruen a 2,5"-t.... itt már erzem hogy a motor nem annyirra rugalmassan porgi ki magat....... a 2,5" hulkie val mintha jobban gyorsabban porogne ki.... de nyomatekbol az AVANnal is megoldja es jol megy... talan ha a Hulkie 100% akkor az Avannal csak 95%.... annyira kicsi a kulonbseg! Ha van is??? mert csak erzes!!.... hogy nem eri meg a puha Hulkie-t hasznalnom mert ugyanaz a problema hajtogatni kell azt 1xr csak razza a gépet! ... A merevebb AVANnal nincs ilyen gebasz! Itt sem tortem meg AVAN propot!

    hogy whoop jellegu es konnyu gépre? a sac/kb 60-70 grammra mi lesz a jo? 10-11e KV-re?? erzesre az AVAN 2" 3 leveles sok lesz mint nalam..... lehet 4 leveles lesz a nyero??? ki kell parat probálni azt majd megerzed melyikkel a legjobb azt utanna márcsak abbol kell venni......

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák