Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Saccco #64100 üzenetére

    Köszönöm szépen a választ!

    Sokat agyaltam, írjam e meg, vagy sem, mert már teljesen hülyét csinálok magamból, de egyrészt nem találom a megoldást a net bugyraiban, másrészt ha már lúd legyen kövér...nézzetek igazán hülyének!

    Szóval ment az örömködés a múltkor, hogy "azta kva milyen lett a kis zümi az NFE Silvertől", és hogy végre beindult!

    Pár napra rá gondoltam, én azért végignnézem még egyszer a folyamatot, hogy mire megjön a Zer0 "profi programozó" legyek :DDD
    Na itt ki is derült az igazság,,,hogy a nagy rohanásban, stresszben, és "programozásban" amikor én azt mondtam végre sikerült,akkor én a "BoldClash-BWHOOP-B-03-master" nevű firm-et toltam a gépre, amit még régebben letöltöttem, mert azt hittem, ez az eredeti módosítatlan gyári fimr...gondoltam legyen meg ez is...
    Nos ez nem módosítatlan, de nem is az NFE,,,ha ezt feltolom, f@szán kapcsolódik a gyári távhoz a gép, és repül...

    Ezzel ellentétben sem a syler123 álltal küldött firm, sem az álltalam letöltött, és mókolgatott firm nem akar működnia gépen...

    Amennyire már sikerült átnyálazni a dolgot, talán valami csatorna kiosztás problémám lehet, de nem tudok rájönni, hogy mi az :F :U :B

    A "legtöbb" amit elértem, az az volt, hogy a táv bekapcsolásakor ugyan villog még a zümin a led, de amint kitolom a gázkart egy kicsit megáll a villogás, és világít, mintha kapcsolódna(hangot nem ad a táv, mint rendes kapcsolódáskor)
    De ennek ellenére nem pörögnek fel a motorok....
    Szóval az NFE project STOCk távval egyelőre itt tart...sehová nem jutottam vele... :W :B :O

    a Zer0 meg copat kicsit,,máskor gyorsabban ér ide hozzám minden cucc,,,most 04.11-én megérkezett a tracking szerint Bécsbe éjfélkor, azóta semmi új infó a trackingben..."ott ragadt" 5 napja :(
    De nyilván ez majd megoldódik,,,,az NFE viszont nem fog "magától"....pedig már rommá túrtam a netet,,,
    Saccco eszmecseréléseit megtaláltam NFE-vel....már talán a NASA szerverein is jártam :DDD De NFE-vel még mindig nem repül a gépem :W

    Esetleg kérhetek némi öteletelést újra? Vajon mit kellene be, vagy kikapcsolni abban a kva firmwareben, hogy a stock távval is repüljön a gép!?
    köszönöm előre is :R

Új hozzászólás Aktív témák