Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz vandor01 #63329 üzenetére

    Köszönöm a tanácsokat!
    :R :R

    "az antennak HA van antenna a TAV ban a gépben???"
    Van benne,,,,
    Akkora, hogy mármár félek ,hogy agydaganatot kapok tőle :DDD :DDD

    Asszem ezt a "hacket" kihagyom,,,FPV-ben talán lenne értelme, de LOS-ban......
    a napokban este mentem ki a gyerekkel és a Bwhoop-al sétálni sötétben.(szeretek ilyenkor nagyon repülni,,,csak a "két pixelnyi" kék és piros ledet látni, nagyon távolról is lehet látni LOS-ban merre van arccal a gép, jó móka)
    Szóval olyan messzire tudtam küldeni, hogy a ledeket is alig láttam már...(nyilván kis költői túlzás, mert azért sötltben nagyon messziről látni egy világító fénypontot,,,)
    Szóval ennek egyelőre nem érzem szükségét...
    De azért köszönöm az ötletet..
    Azt hiszem idő közben megszületett a végleges kar a kontrollerre ...
    Faja a hossza nagyon, kényelmes, nincs "görcsbe görbülve" a hüvelyk ujjam, és ez a "bogyós" vég kellemes, és elég stabil fogást biztosít...
    Éjszaka közben rendeltem BetaFPV-ről egy .V4 framet
    Biztos, hogy jobb lesz mint a gyári.... :U

    Aztán ezzel a géppel is az lesz már látom, hogy érkezése után már egy héten belül szinte csak a board marad eredeti,,,a többi mind "hegesztett" :DDD

    Utálom , hogy mindig igazatok van,,, :DDD már megint egy éjszakán keresztül b@sztattam a gépet :W :W
    Mégis muszáj leszek egy PH2 "anya" csatit felforrasztani, mert a Betafpv váz eleve "hosszúaksis", tehát azt is akkor rendelnem kell hozzá egy szettet, amihez kell majd Sacco által említett "farkinca" (PH2 csati) :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák