Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baku

    aktív tag

    válasz Baku #48975 üzenetére

    Azért jól jön néha egy "buta töltő" is a háznál .... :)
    Egy 3S pakk egyik celája annyira alulmerült, (így került hozzám), hogy egyik okos csodabogár sem ismerte fel (1,3V)
    Mindegyik 2S- nek látta, a másik 2 cella tökéletes kondícióban ....
    Már épp bontani akartam a pakkot, amikor beugrott, hogy van egy 2x használt B3 PRO-m, amit már el is akartam adni, hisz úgy sem használom ....
    Szóval felttettem a pakkot a B3-ra, gond nélkül fellókte 3,16V-ra, onnantól már az ISDT is felismerte, és onnan folytatta a továbbtöltést ....
    Persze az egy másik (sarkallatos) kérdés, hogy mennyire viselte meg az alulmerített állapot a cellát ....
    Most tölt szépen lassan, (kb.0,5C- vel), aztán majd tesztelem, hogy viselkedik ....
    (B3 Pro kegyelmet kapott, marad a háznál ....) :DD

  • twine

    addikt

    válasz Baku #48975 üzenetére

    PowerDirector (Android)

    De azért azt tegyük hozzá, hogy ez tényleg csak bohóckodás...Pc-n Edius8pro-val melózok egyébként...
    Csak azért ez a telefonos elkattanás, mert comodore16-on kezdtem anno a pixelesdit, és bár erős a tech vénám, a mai napig csodálattal tölt el, hogy egy cca. 8mm "vastag" tenyérnyi eszközön, akár 1080p anyagot lehet vágni, cropolni, szűrőzni....stb... Mikor "alig pár éve" még a sima lejátszásukhoz is veretős asztali gép kellett...

    Van úgy hogy a tengerparton egy szál f@$zban összerakom a nyaralós videót a telefonon,,,vagy a fenti rallys 1 óra alatt született, szombat este, (két rallynap) között,amíg a munkatársaim valami kcsg műsort néztek a tv-ben, én kipróbáltam ezt a power directort, és épp ezek az anyagok voltak kéznél telefonon :D
    Szóval azért nem mindennapos munkaeszköz :DDD
    De engem elvarázsol... Van aki néha angry birdsözik telefonon ,,, én néha vágok :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák