Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz vandor01 #43296 üzenetére

    Pont tegnap néztem, és vitatkoztam RDS Gáborral. A csati - ha nem akarsz az átszereléssel bajlódni - nagyban meghatározza a dolgokat.

    Általánosságban 2S-nél majdnem mindegyik mini JST, nekem nagyon bevállt az Eachine 450 mAh 80C, igaz a többi akksim gyári de gyakorlatilag ki lehet dobni mindet, leszámítva az új Arfun 500 mAh 30C-s darabját,az olyan elmegy.

    Rólam annyit kell tudni, hogy a kis akksikat nem nagyon szoktam normális töltővel tölteni, mert olcsók és pusztulnak is, kb. 5-10 feltöltésenként érdemes egyet balanszolni rajtuk, de mivel nincs rá para boardom, nagyon nem szoktam miattuk erőlködni. Az gyári akkuk 90%-a kuka, Furibee F90, Arfun 90, XF, meg nem tudom még mi van nálam, mindegyik szar, még a brushed gépek elmennek vele, de a brushless alá nem szabad tenni.

    A Gaonengek olcsók, vagy egy 550/50C-s az jó, meg ugyanez 80/160-ban, de azok már asszem XT30-asak (3S-nél az a követendő). Volt most 7,99 USD-ért ZOP és XF, előbbi 80, utóbbi 70 C volt, de felnyalta őket a nép, már egy sincs sajna.

    Szerintem számolj kapacitás/tömeg arányt, az 550 mAh 50C Gaoneng az ebben elég nagy király, és 3S-nél a lebegési pont is sokkal lejjebb kerül, szóval ha csak cruiseolni akarsz, arra jobb is mint a 2S.

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák